Районна газета

НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ГОВОРИЛИ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАХОДІВ КОНТРОЛЮ ЗА БЕЗПЕЧНІСТЮ ТА ЯКІСТЮ ХАРЧУВАННЯ

По даному питанню присутнім під час апаратної наради при голові райдержадміністрації, як відбулася 29 жовтня в залі засідань районної влади доповів  начальник Недригайлівського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Віктор ЧЕРЕНКОВ

Доповідач зазначив, що фахівці Недригайлівського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області здійсняють плановий та позаплановий  (в складі комісії) нагляд за трьома дитячими садками та однією школою, що знаходяться на балансі відділу освіти Недригайлівської райдержадмінстрації.  

Під час перевірок встановлено, що всі навчально-виховні заклади мають власні харчоблоки, а також забезпечені холодною та гарячою проточною водою. Харчоблоки достатньо забезпечені тепловим та холодильним технологічним обладнанням.                         

До початку нового навчального року фахівцями  Недригайлівського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області були переглянуті та погоджені двохтижтеві перспективні меню. Середній показник виконання натуральних норм харчування у закладах освіти:  у Тернівській ЗОШ І – ІІІ ступенів становить 90%, у закладах дошкільної освіти – 89%. Результати вивчення харчування дітей у навчальних закладах  показали зменшення споживання дітьми  продуктів, багатих білками тваринного походження. Як і раніше, діти недоотримали такі основні продукти, як м’ясо, риба, молоко, масло вершкове, сметана, сир кисломолочний, сир твердий, яйця. Через недостатню кількість продуктів, що містять значну кількість білку, в хімічному складі харчування дітей значно переважає вуглеводний компонент (круп’яні страви). Причиною недовиконання натуральних норм продуктів зазначена недостатність виділених бюджетом коштів з урахуванням вартості продуктів.    

При організації харчування в навчально-виховних закладах Недригайлівського району забезпечено постачання продуктів  харчування належної якості з відповідними супровідними документами, що підтверджують їх походження якість та безпечність. Постачання продуктів здійснюються із за погодженням  Недригайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Всі постачальники внесені до державного реєстру.

Віктор ЧЕРЕНКОВ зазначив, що в результаті співпраці Засульського сільського голови та керівника Засульського дитячого садка практично не було виявлено недоліків в сфері безпечності харчових продуктів та санітарного законодавства, а ті зауваження, що були надані в ході об’їздів щодо готовності закладу до роботи в оздоровчу компанію та до роботи в новому 2019-2020 навчальному році усунені в ході перевірки. Там, же взагалі не було виявлено недоліків в ході проведеної у 2017 році перевірки фахівцями    Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області. Заклад достатньо забезпечений технологічним та холодильним обладнанням , кухонним та столовим посудом. Продукти харчування надходять з відповідними документами, що гарантують їх якість та безпеку. Поточність технологічного процесу дотримується.

Також позитивно слід відмітити роботу керівника Тернівського дитячого садка, де було надано обмаль зауважень, що були усунені в ході комісійного обстеження. Харчоблок закладу відповідає вимогам саніторних норм та правил по набору виробничих приміщень, були розділені сировинна зона та зона готових харчових продуктів. Проведені ревізії вентиляційного, холодильного та технологічного обладнання. Усе непрацююче обладнання було демонтовано та винесене за межі харчоблоку. Забезпечена документальна простежуваність руху продовольчої сировини та харчових продуктів. Оновлений запас столового посуду.

Під час планової перевірки Курманівського ДНЗ виявлено наступні недоліки: кухонний посуд використовується застарій, потребує поновлення розробного інвентарю.  Набір площі харчоблоку не відповідає нормативній документації.  

Як показали результати проведених заходів планового та позапланового контролю, викликає  занепокоєння санітарний стан  харчоблоку Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який не тільки несе загрозу епідемічного благополуччя дітей та і потенційної загрози отримання травм. Так дах їдальні протікає, вікна, як харчоблоку, так і їдальні, застарілі та складені з декількох шматків скла, що категорично забороняється діючим законодавством. Освітлювальні прибори на харчоблоці не мають захисну арматуру, що може призвести до потрапляння сторонніх предметів, у вигляді пилу, скла тощо. Є факти недотримання температурного режиму при зберіганні швидкопсувних продуктів харчування. Не дотримується поточність технологічного процесу при приготуванні страв. На харчоблоці не відремонтовано, або демонтовано непрацююче технологічне обладнання. Не упорядковане зберігання прибирального інвентарю.

Харчоблок закладу не відповідає діючому Закону України в сфері безпечності харчових продуктів і тому потребує капітального ремонту, перепланування та заміни технологічного обладнання.