Районна газета

ВШАНОВУЄМО ВЕЛИЧНИЙ ПОДВИГ ВИЗВОЛИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ

Сьогодні на державному рівні відзначається 75 річниця вигнання нацистів з України, фактично ми вшановуємо величний подвиг визволителів української землі, висловлюємо найщиріші слова вдячності людям, які вибороли право на життя і свободу нашого народу, врятували від нацизму народи європейського континенту

З нагоди цієї визначної дати 28 жовтня у парку Слави та Скорботи смт Недригайлів відбувся урочистий мітинг та покладення квітів до могили невідомого солдата та до пам’ятного знаку захисникам полеглим за волю та незалежність України.

 У заходах взяли участь представникм районної та місцевої влади, працівники установ, організацій райцентру, військові та громадськість.

 «Ставлення громад до ветеранів не має вимірюватися лише оцінкою виконання чинного законодавства. Кожен з нас, як син, онук чи правнук ветерана війни,  і я в тому числі,  несемо передусім моральну відповідальність за благополуччя старшого покоління», - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови Недригайлівської районної державної адміністрації Олексій ВАСИЛЬЧЕНКО під час свого виступу.

Також до присутніх звернувся голова Недригайлівсьої районної організації ветеранів Василь КРІПАК.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання,

Наш обов’язок – пам’ятати усіх героїв, хто не повернувся з війн, хто не встиг удосталь пожити разом зі своїми рідними, не дорадів, не докохав, але встиг виконати свій громадянський обов’язок, захищаючи країну.

По закінченню мітингу було покладено квіти до  меморіального комплексу загиблих воїнів часів. Другої Світової війни, пам’ятника підпільницям та в урочище Торкмишівка.