Районна газета

У ХОРУЖІВСЬКОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ОБЛАСТІ ВІДБУВСЯ ТЕМАТИЧНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ УСИНОВЛЕННЯ «ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО»

30 вересня, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна святкує День усиновлення. І це дуже символічно, оскільки сім’ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя

Усиновлення — це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, дорога, яка веде до щастя  і дитину,  і дорослого.

День усиновлення в Україні є ще одним важелем захисту прав дітей, які позбавлені батьківської опіки. Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий: одні – усиновлять, інші – допоможуть дитині знайти батьків, треті – нададуть фахову консультацію тим, хто виявив бажання усиновити.

1 жовтня у Хоружівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області відбувся тематичний захід до Дня усиновлення «Щасливе дитинство»

Начальник обласної служби у справах дітей Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ та голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій ПАНЧЕНКО разом із дітьми взяли участь у танцювальному флешмобі.

Діти ж поділилися своїми мріями, гарним настроєм та подарували присутнім танці і пісні.