Районна газета

ОРГАНІЗОВАНЕ ПІДВЕЗЕННЯ УЧНІВ ДО НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ Є ОДНИМ ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ ОБОВ’ЯЗКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

На цьому наголосила виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час розширеної наради з головами райдержадміністрацій, ОТГ та міськими головами

Як повідомила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА, наразі 7 819 учнів організовано підвозять до навчальних закладів, що становить 100% від потреби, із них шкільними автобусами  – 7 547 (96,5%). Проте наразі гостро стоїть питання щодо придбання та оновлення  38 транспортних засобів.

У 2019 році передбачено державну субвенцію на придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами. Кошти в сумі 7 300,4 тис. гривень розподілено для Білопільського, Сумського районів, Хотінської об’єднаної територіальної громади Сумського району, Краснопільської, Недригайлівської, Новослобідської Путивльського району об’єднаних територіальних громад.

За ці кошти вже придбано по одному автобусу для Хотінської об’єднаної територіальної громади Сумського району та Білопільського району.

За кошти місцевого бюджету придбано один автобус для Чернеччинської об’єднаної територіальної громади Охтирського району, ще один автобус на умовах співфінансування, це кошти державної субвенції на розвиток ОТГ (90%) та кошти місцевого бюджету (10%), закуплено для Бочечківської об’єднаної територіальної громади Конотопського району.

Наразі ще у 4 органах управління освітою тривають тендерні процедури.