Районна газета

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА – ДАНИНА ПОВАГИ СИМВОЛУ ДЕРЖАВИ, ЩО ПРОЙШОВ ДОВГИЙ, ЧАСОМ ГЕРОЇЧНИЙ, ЧАСОМ ТРАГІЧНИЙ ШЛЯХ

Прапор України є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об'єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію. За відносно невеликий період становлення України, державний прапор став відомий у всьому світі. Сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки.

З нагоди цього свята 23 серпня в центральному парку селища Недригайлів відбувся урочистий мітинг та церемонія підняття Державного Прапора України.

З цією знаменною датою всіх присутніх привітав голова Недригайлівської державної адміністрації Сергій ПАНЧЕНКО, який побажав всім жителям району миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо держави, бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного Прапора країни!

Очільник району в урочистій атмосфері вручив паспорт громадянина України, жителю  смт Терни Сергію ГЛУШКУ.

З історичними фактами про Державний Прапор України учасників урочистого зібрання ознайомила вчитель історії Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад) Людмила ГОРДІЄНКО.

Право для підняття Державного Прапора України було надано учаснику АТО Миколі ЦЕГЕЛЬНИКУ та учню Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад) Олександру ЦИГАНІЮ

Прапор України було урочисто піднято на флагштоці під звуки Державного гімну у виконанні духового оркестру "Mamont Band".