Районна газета

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ!

Щиро вітаю Вас із Днем Державного Прапора та  Днем Незалежності нашої держави!

В ці дні ми святкуємо найголовніші свято нашої молодої держави, яке започаткувало нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпило його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Найголовніший підсумок років незалежності очевидний для нас і всього світу: Україна як держава відбулася остаточно і безповоротно. Нам випало жити в непростий, але доленосний час захисту незалежності та суверенітету України. Ми можемо мати різні погляди на шляхи побудови сучасної європейської держави, але нас усіх єднає щире прагнення передати нащадкам могутню і процвітаючу державу Україну.

Святкування незалежності зобов’язує нас відверто і вимогливо оцінити пройдене, обміркувати напрямки та перспективи подальшого розвитку, дати відповіді на найбільш актуальні питання сучасної доби.

Об’єднаймось же у прагненні бачити Україну процвітаючою демократичною державою, державою правовою, відповідальною перед своїми громадянами.

Жива історична пам’ять українського народу, почуття національної гідності, самоповаги та поваги до інших народів додають нам сил і натхнення в усіх справах заради Людини, в ім’я процвітання України.

Зі святом вас, дорогі друзі!

З повагою,

Голова Недригайлівської райдержадміністрації                                               Сергій ПАНЧЕНКО