Районна газета

МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО

Могутня ріка бере силу з маленьких джерел, так і наша культура збагачується за рахунок родинної історичної спадщини.  Український народ - є наш духовний скарб, який єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич нашого співучого народу

Найціннішим скарбом людства і кожної країни зокрема є діти. Саме вони в своїх руках тримають ключі від нашого майбутнього. Кожна дитина – чистий струмок і щоб він залишався таким, його потрібно постійно підживлювати джерелами любові, діти – це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

Напередодні Дня незалежності України фахівцями із соціальної роботи Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  для вихованців Засульського дитячого садочка «Червона шапочка» було проведено захід «Ми діти України» основна мета якого – виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління. Діти дізналися більше про символи України (прапор, герб та гімн), а також про здобуття незалежності країни. Діти в яскравому святковому вбранні до дня народження України читали вірші,співали пісні та танцювали самі. В кінці свята кожен учасник дійства отримай невеличкий подарунок.

Важливо, що головним результатом заходу були дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх.