Районна газета

ФОРМУЛА РОЗРАХУНКУ ПЕНСІЙ

Останні роки пенсійні питання є чи не найактуальнішою темою серед населення України

Нажаль, сьогодні багато хто з громадян не зовсім усвідомлюють, а дехто й не хоче усвідомлювати зміст пенсійної реформи, яка відбувається в Україні: пенсія — це не допомога і не подарунок від держави, а індивідуальний кропіткий результат багаторічної праці кожного.

Формула розрахунку пенсій встановлює пряму залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались страхові внески. Зокрема, коефіцієнт страхового стажу застосовується та впливає на основний розмір пенсії, за понаднормативний стаж (для жінок — більше 30 років, для чоловіків — 35 років) передбачено додаткову доплату, необхідний страховий стаж потрібен для визначення права на пенсію. Так, в 2019 році необхідно мати не менше 26 років страхового стажу для набуття права на пенсію за віком в 60 років. З кожним наступним роком додаватиметься ще один рік: у 2020 році – 27 років, у 2021 році – 28 років і так далі до 2028 року, коли для виходу на пенсію в 60 років необхідно буде мати не менше 35 років страхового стажу. Цього року було проведено низку перерахунків пенсій, однією з умов яких була наявність відповідного страхового стажу. Так у березні ц.р. пенсіонерам, які мають повний страховий стаж (35 років чоловіки, 30 років – жінки, а для пенсій, призначених до 1 жовтня 2011 року, 25 років чоловіки, 20 років жінки) та у яких розмір пенсії не перевищує  1669,20 гривень, виплачена одноразова доплата. З  липня ц.р. пенсіонери, які мають страховий стаж для жінок – 30 років, для чоловіків -35 років, та їх розмір пенсії не досягає 2000 грн. отримують доплату до пенсії у сумі, що не вистачає до встановленого розміру.    

При цьому, держава надає можливість громадянам подбати про свою майбутню пенсію за різних життєвих обставин шляхом добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та доплати до мінімального страхового внеску.

Якщо особа не має необхідного страхового стажу, але в її трудовій діяльності є періоди, коли вона працювала неповний робочий час, прийнята на роботу не з першого дня календарного місяця або звільнена не останнім днем календарного місяця тощо та отримувала заробітну плату у розмірі, меншому мінімального, вона може здійснити доплату до мінімального страхового внеску. Доплата  провадиться застрахованою особою за її бажанням за даними персонiфiкованого облiку за пiдсумками року або пiд час виходу застрахованої ocoби на пенсiю за мiсцем проживання. Особи, які бажають здійснити доплату до суми страхових внесків таким чином, щоб сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок, подають до органів Пенсійного фонду заяву із зазначенням необхідного періоду. Спеціалісти Фонду на підставі даних персоніфікованого обліку складають повідомлення-розрахунок, в якому розрахована сума доплати. У свою чергу, застрахована особа здійснює відповідну доплату протягом 10 календарних днів з дня отримання такого повідомлення. Також застрахована особа, яка здійснює доплату до суми страхових внесків, формує і подає до органів Пенсійного фонду сама за себе відомості про суми доплат. Зазначені доплати здійснюються в разі необхідності зарахування неповного місяця роботи до страхового стажу як повного. Доплати до суми більшої, ніж мінімальний страховий внесок, законодавством не передбачено. Для періодів до 1 січня 2016 року, коли відбулася зміна розміру єдиного внеску, доплата до мінімального страхового внеску для найманих працівників розраховується з урахуванням розміру єдиного внеску відповідно до класу професійного ризику виробництва та утримання із заробітної плати, які діяли у період, за який проводиться доплата.

Щодо добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, то особи, які досягли 16-річного віку та не належать до кола застрахованих осіб, у тому числі особи, які навчаються у вищих навчальних закладах за денною формою навчання, а також в аспірантурі та докторантурі, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють на території України, громадяни України, які постійно проживають або працюють за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, мають право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Зазначені особи можуть брати добровільну участь у солідарній системі або в накопичувальній системі пенсійного страхування, або одночасно в обох системах відповідно до укладеного договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.