Районна газета

В СІМ’Ї, ДЕ ЛАД – ЩАСТЯ ДОРОГУ НЕ ЗАБУВАЄ

9 липня персоналом Недригайлівського районного сектору філії Державної установи “Центр пробації» в Сумській області, для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, проведено захід виховного спрямування на тему: «В сім’ї, де лад – щастя дорогу не забуває»
 

На початку зустрічі до присутніх звернулась фахівець соціальної роботи Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Юлія МІРОШНІЧЕНКО, яка повідомила що з 2012 року щорічно наша держава 8 липня  відзначає День родини.Цей день припадає на день Петра і Февронії, покровителів сім’ї та шлюбу. Їх сімейні взаємовідносинивважалися і вважаютьсязразком всіх християн і до нині. Також це чудова нагода привітати близьких, приділивши їм більше часу та уваги.

Слухачі висловлювались, що для кожного з них означає«сім’я», «сімейні традиції», а провідний інспектор Недригайлівського районного сектору Людмила ЛАВРИК, підтримувала їх словом та допомагала намалювати правильну картинку щасливої родини, наставляючи, що  сім’я – святиня людських почуттів: кохання, любові, вірності, піклування. Ідеальна сім’я створюється на основі кохання двох людей протилежної статі. Подружня пара - це вісь сім’ї. Яких би життєвих перепетійне зазнавала людина, які б перешкоди не долала, як би не страждала – завжди вона знаходить прихисток і розраду в своїй родині, де її підтримують, розуміють, жаліють.

Проведення заходу завершено таким ствердженням фахівця  соціальної роботи Юлії МІРОШНІЧЕНКО: «Хоча День Родини сприймається як суто окреме свято сім’ї, виховуючи в нас любов, повагу,  взаєморозуміння один до одного, проте варто вникнути в його суть більш глибше. В духовному плані родиною можуть стати не лише кровно споріднені люди, але й ті, хто разом працює, однаково мислить, займається спільною справою,проживає на одній території, допомагає у вирішенні якогось завдання. Родиною можна назвати і усіх українців чи усіх жителів країни. Варто не забувати наших братів та сестер, котрі поклали своє життя заради порятунку Батьківщини та співвітчизників та які боронять наші кордони на даний час».