Районна газета

ГОВОРИЛИ ПРО «МАЙБУТНЄ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ»

Саме під такою назвою 6 липня в  рамках проведення районного свята Купала  у адмінбудинку районної влади відбулася традиційна зустріч за «круглим столом» з представниками недригайлівських земляцтв в містах Києві та Суми

На початку заходу голова Недригайлівської районної державної адміністрації  Сергій ПАНЧЕНКО привітав земляків на малій батьківщині та запросив висловити свою думку щодо майбутнього Недригайлівщини.

Також до гостей свята зі словами привітання звернулися голова Недригайлівської районної ради Іван НАНКА, Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК, голова Недригайлівського земляцтва в місті Київ Марія ГРИЦЕНКО та заступник голови Микола ГРИЦЕНКО, голова Недригайлівського земляцтва  в м. Суми Ірина ПАНАСЕНКО, а також багато інших.

Земляки поділилися своїми особистими здобутками за цей рік, планами на наступний та враженнями про те як змінюється рідна земля.

Особливо хочеться відмітити, що всі  хто мав слово зазначили, що Недригайлівщина попри всі реформи сучасності, має зберегти свою історичну та територіальну цілісність.

Оскільки на «круглому столі» говорили про майбутнє Недригайлівщини, то неможливо уявити даний захід без тих, хто його творитиме.

На зустріч із земляцтвом були запрошені активні учні та випускники загальноосвітніх навчальних закладів від усіх громад району, які також мали можливість поділитися власним баченням майбутніх перспектив нашого району. 

Очільник району Сергій ПАНЧЕНКО нагородив подяками за відмінне навчання, активну участь у громадському житті школи та наполегливість в досягненні поставлених цілей Ірину ХОМЕНКО, Каріну КАРПІЧКО, Вікторію ГРИЦЕНКО та Богдана ТЕРЕЩЕНКА.