Районна газета

«НАСИЛЬСТВУ – НІ»

10 червня 2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення Недригайлівської райдержадміністрації відбулася робоча нарада з протидії домашньому насильству

В нараді взяли участь уповноважені особи суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Недригайлівського району.

Учасники наради опрацювали Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 №658. Начальник сектору превенції Недригайлівського відділення поліції Нишкур А.В. доповів про результати здійснення повноважень у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та про вжиті до кривдників заходи впливу. У своєму виступі він охарактеризував основні причини вчинення домашнього насильства та поінформував про найпоширеніші на території району його види.

Координатор заходів з протидії домашньому насильству, надання допомоги і захисту постраждалим особам Гордієнко Ю.А. звернув увагу учасників наради на необхідність здійснення профілактики жорстокого поводження з дітьми та негайного реагування на випадки насильства над дітьми.

Крім того уповноважені особи суб’єктів взаємодії обговорили ряд інших робочих моментів.