Районна газета

ДЛЯ МЕНЕ СІМ’Я – ЦЕ…

 В 1993 році Генеральною асамблеєю ООН був запроваджений Міжнародний День сім’ї, для того щоб об’єднати родини всього світу, привернути увагу до чисельних проблем сім’ї. Відзначається цей день і в нашій країні, адже українці здавна славились міцним сімейним устроєм, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.

14 травня персоналом Недригайлівського районного сектору філії Державної установи “Центр пробації» в Сумській області, для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, проведено захід виховного спрямування на тему: «Для мене сім’я – це…».

Зустріч розпочала провідний інспектор Недригайлівського районного сектору Людмила ЛАВРИК, яка висловила  думку про те, що сім'я, як найперший і основний елемент суспільства, є берегинею людських цінностей, історичної, культурної та етичної спадковості поколінь. Крім того сім'я для кожного з нас має бути джерелом любові, вірності, поваги, турботи і захисту − тією базою і основою, без якої не може існувати людина.

Фахівець соціальної роботи Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Алла ПИЛИПЕНКО наголосила на збереженні сімейних цінностей, на основних проблемах, конфліктах та шляхах їх вирішення. По тому запросила присутніх до перегляду відеоролика «Міжнародний День сім’ї». По закінченню фільма суб’єкти пробації ділилися власними прикладами з сімейного життя.
«Проведення міжнародного Дня сімей дає можливість підвищити рівень інформованості засуджених в питаннях, що стосуються родин і поглибити розуміння соціально-економічних і демографічних процесів, що впливають на стан сімей. Також, виховує вміння будувати і ба­жання берегти сім'ю, але при цьому цінувати себе», - переконаний персонал Недригайлівського районного сектору.