Районна газета

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ - НАЙПОТУЖНІША РЕФОРМА ЗА ВСІ РОКИ ІСНУВАННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ

9 квітня відбувся  прес-тур Сумського відділення Асоціації міст України до Недригайлівської громади  в рамках проекту «Пульс»  на тему: «Ефективне використання фінансового ресурсу – запорука розвитку об’єднаної громади»

У комунальному закладі «Недригайлівський будинок дитячої та юнацької творчості» відбувся семінар за темами: «Побудова системи місцевого самоврядування у громаді – через якісне управління  до заможної громади»,  «Інвестиційна і фінансова діяльність та забезпечення розвитку економічної спроможності громади» «Розвиток інфраструктури та житлово-комунального господарства», «Використання культурної спадщини для розвитку громади».

На початку семінару перед присутнім виступив голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій ПАНЧЕНКО.

«Децентралізація - одна з найпотужніших реформ за всі роки існування незалежної України, яка стала важливим кроком до можливостей людей сьогодні. Сподіваюсь, що всі ми прикладемо зусиль аби дана реформа продовжувалась. Ми маємо перейти лінію безповоротності і тоді відчуємо, той результат який кожен із нас хоче бачити в майбутньому», зазначив очільник Недригайлівського району.

Перед присутніми виступили Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК,  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин АКІМОВ, начальник відділу з питань культури, релігій та туризму селищної ради Анна ТИМЧЕНКО,  головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила ДОЛУДА. Людмила ДОЛУДА також презентувала  стратегію розвитку Недригайлівської селищної ради, де йшлося про місію громади, стратегічне бачення та пріоритети розвитку.

Після цього учасники прес-туру відвідали Недригайлівську СЗОШ I-III ст.(опорний заклад),  Іваницький старостинський округ, де на  прикладі ознайомилися з  реалізацією проекту з реконструкції вуличного освітлення в с.Зелене, Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», поліцейську станцію у с.Хоружівка та історико-культурні пам’ятки Хоружівського і Кулішівського старостинських округів (церкву Андрія Первозванного, пам’ятник Мамонту).