Районна газета

НЕДРИГАЙЛІВЩИНА ПРОЩАЄТЬСЯ З ГЕРОЄМ

 

18 березня 2019 року, у зоні Операції Об’єднаних Сил загинув наш земляк, житель села Деркачівка - Євген Миколайович Керечанин

Наш район поніс тяжку втрату. Обірвалося молоде життя, покладене на вівтар боротьби за мирне небо над Україною.

Щирі співчуття рідним, близьким, землякам - всім, хто знав героя. Світла пам'ять про Євгена назавжди залишиться у наших серцях

Військові дії на Сході України вже забрали тисячі життів українців, які були кращими, цвітом нації. Не думаючи про своє життя, вони за першим покликом стали на захист своєї Вітчизни. Серед них був і наш земляк Керечанин Євген Миколайович.

21 березня  Недригайлівщина попрощалася із героєм. Віддаючи останню шану патріоту своєї країни, прощались з солдатом під звуки оркестру та залпів автоматів.

Євген народився у с. Деркачівка 7 травня 1998 року в родині простих сільських трударів. Після закінчення школи, у 2013 році, Євген вступив до ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», в якому здобув професію за спеціальністю слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, водій категорії «Є». Потім Євген, був прийнятий на службу до лав Збройних Сил України за контрактом. Отримавши військове звання - солдат, проміняв тихе, спокійне юнацьке життя на суворі будні воїна-захисника Вітчизни. Він проходив військову службу в найгарячіших точках, в зоні АТО (ООС) на сході України в Донецькій та Луганській областях. Трагедія сталася 18 березня близько 10-ї години ранку поблизу населеного пункту хутір Вільний Попаснянського району Луганської області внаслідок смертельного кульового поранення, завданого ворожим снайпером. 

Євген любив життя і багато хотів встигнути зробити. Попереду у нього було ціле життя, але ворожа куля обірвала його, не давши здійснитись юнацьким мріям. Всього лише на 21-му році життя, пішла від нас людина, про яку говорять - він був справжнім українцем, безстрашним і хоробрим, вірним своїй землі, своїй країні, своїм друзям і віддав життя, захищаючи нашу Україну.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно.