Районна газета

«МОЛОДЬ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ»

12 березня персоналом Недригайлівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз для суб’єктів пробації молодіжного віку проведено просвітницький захід

До проведення заходу долучився лікар-фтизіатр Недригайлівської центральної районної лікарні Петро Коцур. Учасники заходу прослухали цікаву лекцію на тему: «Молодь проти туберкульозу», де велась розмова про небезпеку цього захворювання, причини її виникнення, методи боротьби та профілактику.

Кожному присутньому було вручено буклети: «Туберкульоз – серйозна загроза для здоров’я». «Кожна людина повинна бути проінформована про глобальну епідемію та повинна розуміти, що чинити опір цій хворобі можливо і потрібно. Краще остерігатися туберкульозу, аніж лікувати його. Чим раніше він виявлений, тим ефективніше його лікування», - наголосив на останок своєї зустрічі з молодими людьми Петро Коцур.

Метою проведення заходу було ознайомлення із загальними відомостями про туберкульоз, симптомами даної хвороби, шляхами зараження, заходами по запобіганню цього захворювання, станом епідеміологічної ситуації в Україні.