Районна газета

МИ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Поняття «Здоровий спосіб життя» ще зовсім недавно увійшло у наш лексикон. Зрозуміло, що протягом всього життя кожна людина намагається жити так,  щоб бути щасливою, не хворіти, займатись улюбленою справою, проводити свій час разом з близькими та рідними, тощо. Тобто вже десь на інтуїтивному рівні кожен розуміє поняття здорового способу життя однаково, але і водночас по своєму

 «Ми – за здоровий спосіб життя» - під таким гаслом 11  вересня персоналом Недригайлівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Недригайлівською районною організацією «Товариство Червоний Хрест» для суб’єктів пробації проведено виховний захід на території паркової зони смт Недригайлів.

Присутні з особливою цікавістю приймали участь в обговоренні 7 найважливіших правил здорового способу життя. Дискутували, наводили приклади з власного життя, що заважають зміцненню та збереженню їх здоров’я. Почуте присутніми сприймалось з легкістю бо цьому сприяла  легка, осіння, невимушена обстановка на свіжому повітрі.

«Накопичуйте і бережіть своє здоров’я, навчайтеся цього у людей, що вас оточують, займайтеся улюбленою справою, проводьте кожну хвилину життя з користю для себе та інших!» - такими словами провідний інспектор Недригайлівського районного сектору Людмила ЛАВРИК закінчила зустріч з суб’єктами пробації.