Районна газета

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ РІДНОГО СЕЛА

9 серпня в день великомученика і цілителя Пантелеймона село Червона Слобода традиційно зібрало місцевих жителів, земляків та гостей, щоб відзначити свій День народження

В цей день зі святом червонослобідчан прибув привітати голова Недригайлівської районної державної адміністрації Сергій ПАНЧЕНКО.

Сергій Михайлович зізнався, що в сьогоднішній теплій та сімейній атмосфері, він відчув себе наче в рідному селі. Також очільник району відмітив, що він приємно здивований привабливістю та чистотою села, привітав всіх присутнім зі святом, побажав місцевим жи телям здоров’я, наснаги, довгих років життя, щоб село жило і процвітало, а  їхнім дітям та внукам  було куди приїжджати.  

З найкращими словами привітання зі святкової сцени також звернувся голова Недригайлівської районної ради Іван НАНКА.

Грамотами голови Недригайлівської райдержадміністрації та  Недригайлівської райради  забагаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня села Червона Слобода нагороджено: вчителя початкових класів Червонослобідської філії Недригайлівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ірину В'ЮН, соціального працівника Недригайлівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Віру КОСТЕНКО, тракториста приватного підприємства «Червонослобідське – 2»  Віктора ПСЮРА.

Почесною грамотою голови Сумської обласної ради за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий  внесок  у розвиток громади та з нагоди дня села нагороджено сільського голову Григорія СЕНДЕЦЬКОГО.

Святкова програма супроводжувалася піснями у виконані працівників та аматорів сільського будинку культури, танцями місцевих дітей та художніми номера запрошених артистів із міста Суми. Малеча мала змогу повеселитися на розважальних атракціонах. По закінченню свята на всіх чекала святкова дискотека та феєрверк.