Районна газета

НАЙБІЛЬШ АКТИВНІ ВЕРСТВИ НАСЕЛЕННЯ - ПІДПРИЄМЦІ

9 серпня голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій ПАНЧЕНКО провів зустріч із підприємцями  району

На початку засідання очільник зазначив, що тема підприємництва для нього є дуже близькою, а самі підприємці, на його  думку, – найбільш активні верстви населення, бо саме вони не тільки заробляють собі на життя, а й дають змогу працювати іншим.

Сергій ПАНЧЕНКО, звернув увагу, що всі наймані працівники мають бути 100% офіційно оформлені, у відповідності до норм чинного законодавства.

В ході зустрічі піднімалися питання створення продуктивно працюючої спілки підприємців Недригайлівщини, дефіцит  кваліфікованих  працівників, ринок збуту  продукції, тощо.

Підприємці з свого боку, порушили питання про важливість напрацювання методів та інструментів виведення із «тіні» нелегальних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю, адже це забезпечить наповнення районного  та місцевих бюджетів.

Дана нарада поклала фундамент до співпраці, нещодавно призначеного голови Недригайлівської райдержадміністрації та підприємців Недригайлівщини.

Наприкінці, Сергій ПАНЧЕНКО звернувся до всіх присутніх зі словами вдячності за конструктивний діалог та закликав підприємців не бути байдужими, звертатися за підтримкою та вирішенням будь-яких питань, надавати свої пропозиції, ідеї, щоб працювати разом заради розвитку територій Недригайлівщини.