Районна газета

НЕДРИГАЙЛІВЩИНА В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ЗІБРАЛА ЗЕМЛЯКІВ

7 липня в  рамках проведення районного свята Купала  у приміщенні Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася традиційна зустріч за «круглим столом» з представниками недригайлівських земляцтв в містах Києві та Суми

На початку засідання тимчасово виконуючий обов’язки голови Недригайлівської районної державної адміністрації  Олексій ВАСИЛЬЧЕНКО привітав земляків на рідній землі та ознайомив присутніх із здобутками за останній рік та подальшими планами.

 «Гордяться недригайлівчани тим, що традиційними  в районі стали обласний фестиваль дитячих хорових колективів “Співаймо разом”, який проходить в  селищі Терни,  що візитною карткою району стало Купальське свято, коли на купальське вогнище з’їжджаються представники всіх сіл, селищ району, земляки, гості не лише з області,  а із усієї України. Традиційними стали в районі проведення днів села та храмових свят. У 2018 році вшосте визначили переможців літературно-краєзнавчого конкурсу імені Петра КОЦУРА за публікації у районній газеті «Голос Посулля», відбулися презентації двох книг наших земляків, Івана ВЛАСЕНКА «Земля наша – козацька. Недригайлів у легендах, переказах, пам’яті», а також збірки любовної лірики "Лови/Love", поета, прозаїка, громадського діяча і найголовніше нашого земляка – Миколи ГРИЦЕНКА», - зазначив Олексій ВАСИЛЬЧЕНКО під  час виступу.  Також поділився досягненнями у різних сферах життя району.

Також до гостей свята зі словами привітання звернулися голова Недригайлівської районної ради Іван НАНКА, Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК, заступник голови Недригайлівського земляцтва в місті Микола ГРИЦЕНКО, голова Недригайлівського земляцтва  в м. Суми Ірина ПАНАСЕНКО, депутати Сумської обласної ради Віра ЛАВРИК  та Тетяна ЄВДОКИМОВА, а також багато інших.

Земляки поділилися своїми особистими здобутками за цей рік та планами на наступний, а також враженнями про те, як змінюється наша рідна Недригайлівщина.

Особливо приємно відмітити те, що на теплу зустріч недригайлівського земляцтва завітав заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим АКПЄРОВ, який зазначив, що головний скарб для землі це її люди і лише спільною працею можна досягти успіхів у тій чи іншій справі і зазначив що обласна влада завжди готова до співпраці.

Найактивніших земляків життя Недригайлівського району  було нагороджено подяками.

По закінченню «круглого столу»  зроблено традиційне  фото на згадку біля пам’ятника славетному Кобзарю.