Районна газета

ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА В СІМ'Ї

 

Персоналом Недригайлівського районного сектору з питань пробації Сумської області спільно з Недригайлівським відділенням поліції Роменського ВП ГУНП в Сумській області та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням  проведено виховний захід на тему: «Попередження насильства в сім’ї»

«Вважають, що будь-яка ситуація насильства не є випадковою для жертв. Найчастіше вона підготовлена всією історією  життялюдини, яка тягнеться з дитино-батьківського етапу взаємин, коли формується основа майбутнього індивіда. 

А діти тим часом виростають, не усвідомлюючи, що в них проблема. Хлопці, за батьковим прикладом, стають агресорами у власній сім’ї, а дівчата підсвідомо виходять за них заміж. Таким чином коло замикається, а практика насильства триває.

На сьогоднішній день вона стає вже жорсткішою та нелюдською» - цим твердженням розпочала захід фахівець із соціальної роботи районного центру СССДМ Вікторія ЛУКАШОВА.

Начальник сектору превенції Недригайлівського відділу поліції  Андрій НИШКУР зазначив, що насильницькі дії порушують гарантоване Конституцією України право громадянина на особисту недоторканність.Навів приклади та розповів присутнім про види насильства та попередив про адміністративну і кримінальну відповідальністю в разі застосування насильницьких дій.

«Даний захід сприятиме попередженню проявів насилля в сім’ях суб’єктів пробації  та розуміння того, що  спільною метою громадян має стати припинення поширення між персональної агресії в цілому, адже вона згубно впливає не лише на окремі особистості, а й на суспільство загалом» -впевнений персонал Недригайлівського районного сектору з питань пробації.