Районна газета

ЗАСЛУХАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВОГО ПРИЗОВУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

По даному питанню на апаратній нараді при голові Недригайлівської районної державної адміністрації присутніх проінформував заступник військового комісара Недригайлівського районного військового комісаріату Олександр ЛЕНЕЦЬ

 З метою своєчасного проведення  призову на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час  громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20  років  та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу було видано розпорядження голови Недригайлівської районної адміністрації від 23.02.2018 № 121-ОД.

На призовну дільницю викликалось 229 чоловік, що відповідає розрахунку явки на призов та іменним спискам по дням явки. Призвано рішенням призовної комісії до лав Збройних Сил  України – 12 чол., відправлено до  військ – 10 чол., скасовано рішень - 2 чол.; на дообстежені – 0 чол., відмова від отримання повістки – 0 чол.

За результатами роботи призовної комісії навесні 2018 року отримали відстрочки від призову 118 чол.

З них :

- за сімейними обставинами  - 18 чол.;
- для продовження навчання - 37 чол.;
- за станом здоров’я – 5 чол.;
- по роботі - 2 чол.;
- кримінальна справа - 1 чол.;
- з інших обставин (кому не має 20 років) - 65 чол.

В період призову були звільнені від призову та передані  на військовий облік військовозобов’язаних запасу -   34 чол. З них:

 - визнано непридатними до військової служби в мирний час, обмежено придатними у  воєнний час – 22 чол.;
 - засуджений – 0 чол;

Не закінчили обстеження – 3 чол.

На всіх переданих в запас призовників запитані і знаходяться в особових справах необхідні підтверджуючи документи.   В книгах протоколів та обліково-алфавітних книгах зроблені  усі необхідні записи.

Не з’явилося на призовну комісію – 62 чоловік. На них направлені відповідні матеріали до Недригайлівського ВП Роменського ВП ГУ НП в Сумській області на розшук.

Відправка по сільським радам:

Тернівська с/р - 2 чол.

Сакунихська с/р - 1 чол.

Вільшанська с/р - 1 чол.

Хоружівська с/р - 1 чол.

Кулішівська с/р - 1 чол.

Недригайлівська с/р - 1 чол.

Іваницька с/р - 1 чол.