Районна газета

НОВИЙ ПОРЯДОК НАДАННЯ СУБСИДІЇ ПОВИНЕН БУТИ НАЛАГОДЖЕНИЙ У ВСІХ КУТОЧКАХ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

17 травня 2018 року спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Недригайлівської  районної державної адміністрації проведена семінар – нарада з уповноваженими особами з питань соціального захисту об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад району, до компетенції яких належить прийом документів для призначення житлових субсидій

 «Усі посадові особи, які причетні до напрямку надання житлових субсидій мають працювати як один злагоджений механізм.

Наша мета – опрацювати всі нововведення і виокремити проблемні питання, якщо такі виникають. Це дозволить максимально успішно реалізувати оновлену програму субсидій в районі», – підкреслила начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління Світлана Волошко.

Упродовж семінару учасниками детально опрацьовано постанову Кабміну від 27 квітня 2018 р. № 329.

За підсумками наради фахівцям рекомендовано: провести широку інормаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності подання отримувачами субсидій у встановлених випадках нових заяви і декларації для розгляду питання призначення субсидії на наступний період; повідомити про непризначення субсидії на наступний період громадян, у яких загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування); у встановлені законодавством терміни надати до управління довідки про склад сім’ї.