Районна газета

МАТИ. РОДИНА. БАТЬКІВЩИНА

День матері – ценайкращаможливістьнагадатимамі, як сильно ми любимо і цінуємоїї. Це свято з кожнимновим роком стає все більшпопулярним, і це не дивно, оскільки мама, споконвіку, булланайріднішою і найдорожчоюлюдиною для кожного

 Незважаючи на те, що існує це свято не так давно, воно вже було схвалено і підтримано мільйонами українців. Протягом цих кількох років, День матері в Україні став чудовим приводом для того, щоб приїхати до мами, або зателефонуватиїй, та сказати «спасибі» за її самовідданість, любов і підтримку.

До Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї  Недригайлівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 15 травня проведено засідання круглого столу в якому прийняли участь прийомні мами району. Розпочав засідання круглого столу з теплими словами привітання директор Недригайлівського РЦСССДМ  Олег ПАНЧЕНКО та виразив щиру вдячність прийомним мамам за їх доброту та відданість діткам. Кожна родина, кожна мама це – індивідуальність та неповторність. Кожна з них має свою життєву історію, свої цікаві моменти, які було згадано під час заходу. Також привітали зі святом прийомних мам начальник служби у справах дітей Юлія ДАНКО та тимчасово виконуюча обов’язки завідувача молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації  Ірина ГРУЗДЬОВА, які побажали терпіння, взаємопорозуміння та миру.

Кожна учасниця розповіла про деякі цікаві моменти із життя, про труднощі, які виникали за час існування прийомних сімей. Було обговорено профілактику шкідливих звичок, жорстокого поводження та втеч із дому прийомних дітей. Від щирого серця пролунали привітання від заступника голови Недригайлівської райдержадміністрації Ігоря БОРИСОВСЬКОГО та побажання ще довгих років прожити у здоров’ї та бути гордими за своїх дітей. Ігор Петрович наголосив, що оскільки наша держава направлена на деінституціалізацію, то розвиток таких сімейних форм виховання як прийомна сім’я є для нашої країни пріоритетним напрямком.

Круглий стіл пройшов в теплій та дружній атмосфері. Наприкінці зустрічі мами отримали на згадку від організаторів невеличкі подарунки.