Районна газета

УКРАЇНА МАЄ ВІДІЙТИ ВІД ПАРАДИГМИ ЖИТТЯ «ВІД ВИБОРІВ ДО ВИБОРІВ», – ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

 

Прем’єр-міністр України вважає доцільним відійти від звичної для нашої країни парадигми життя «від виборів до виборів» і перейти до реалізації щомісячного плану зміцнення економіки. Про це Глава Уряду сказав в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV

«Думаю, що треба відійти від парадигми життя «від виборів до виборів». До виборів ще рік – півтора. І треба говорити про те, що ми будемо робити щомісяця задля поліпшення життя в країні. В центрі всього має бути наша країна та проблеми людей», – сказав Прем’єр-міністр України.

Він наголосив, що бачить своїм завданням запровадження реальних змін.  «Хотів би, аби люди могли згадати, що саме мій уряд зробив: одне-друге-третє», – зазначив Володимир Гройсман.

Він нагадав, що важливими кроками є започатковані реформи в пенсійній системі, в освіті, медицині, в регуляторній сфері. 

«Нам потрібна технічна модернізація економіки. Ми – технологічно застаріла країна. Тож запроваджуємо інструменти технологічного оновлення, – сказав Прем’єр. Ми також маємо пришвидшити роботу економіки. А це робиться тоді, коли прийдуть інвестиції в Україну. Наша сила – в сильній економіці, здатній забезпечити достойну якість життя українців».

За матеріалами Урядового порталу:

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/ukrayina-maye-vidijti-vid-paradigmi-zhittya-vid-viboriv-do-viboriv-volodimir-grojsman