Районна газета

ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ ВБИВАЮТЬ НАС ЯК ОСОБИСТІСТЬ

13 лютого персоналом Недригайлівського районного сектору з питань пробації Сумської області спільно з працівниками   районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Недригайлівської райдержадмінстрації, проведено виховний захід на тему: «Шкідливі звички вбивають нас як особистість

Початок зустрічі, провідний інспектор Недригайлівського районного сектору з питань пробації Людмила Лаврик, розпочала з короткого опитування суб’єктів пробації про присутність в їхньому житті шкідливих звичок. 

Як виявилося майже в кожного вони були  або є в наявності. І навіть дехто поділився як він зміг їх побороти. (Звичка плюватися в бік при розмові - «Як тільки я повертався плюнути на землю, я уявляв, що там стоїть мій маленький син і тому зупинявся. Через тиждень  звичка зникла.»; Часте вживання нецензурної лайки – «Кожне словосполучення в розмові підкреслював нецензурною лайкою, але одного разу взяв себе в руки і почав чітко контролювати свою мову, інколи, при вживанні, дружина наступала мені на ногу. Та як би там не було, у мене все вийшло»).

Спільно визначили  найактуальніші шкідливі  звички на сьогоднішній день: вживання алкоголю, тютюнопаління, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність. Їх вплив на організм людини та сутність даної проблеми у суспільстві.Проведено анонімне анкетування.

Фахівець із соціальної роботи Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Вікторія Лукашовав кінці свого виступу наголосила,  що систематичне зловживання алкогольними напоями, наркотичними засобами або іншими одурманюючими речовинами призводить до загальної деградації особистості. І такий стан сп'яніння не може бути підставою для звільнення від кримінальної відповідальності. Пам’ятайте, що шкідливі звички є не лише особистою проблемою кожної людини окремо, але й гострою соціальною проблемою, з якою пов’язане і наше з Вами майбутнє.