Районна газета

РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ СТАНУ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ, ЩО ФІНАНСУВАЛИСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

По даному питанню на апаратній нараді при голові Недригайлівської райдержадміністрації, присутніх інформувала тимчасово виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Недригайлівської райдержадміністрації Маргарита Пулях

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 червня 2017 року № 439 – р «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» та  розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 червня 2017 року № 461 – р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2017 року».

 Відділом освіти  замовлена і була виготовлена проектно – кошторисна документація ТОВ «Інвест – G» на «Реконструкцію будівлі Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради, Сумської області. Утеплення фасадів, горищ, заміна вікон» та «Реконструкція будівлі Коровинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Київська, 70 в с. Коровинці Недригайлівського району, Сумської області. Утеплення фасадів та горищ. Заміна вікон та дверей».

Дані проектно-кошторисні документації були включені до програми, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Вартість робіт згідно проектно-кошторисної документації по Коровинській ЗОШ І-ІІІ ступенів складає 4829140 грн. з них 4346226 грн. кошти державного фонду регіонального розвитку і 482914 грн. кошти місцевого бюджету. По Вільшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів складає 4390892 грн. з них на 2017 рік 2419312 грн., (2160100 грн., кошти державного фонду регіонального розвитку і 259212 грн., кошти місцевого бюджету). На 2018 рік 1971580 грн., з них 1754796 грн., кошти  державного фонду регіонального розвитку і 216874 грн., кошти місцевого бюджету.

На виконання даного виду робіт відділом освіти було оголошено проведення тендеру по визначенню переможця.

Переможцем на виконання робіт по проектно-кошторисній документації «Реконструкція будівлі Коровинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Київська, 70 в с. Коровинці Недригайлівського району, Сумської області. Утеплення фасадів та горищ. Заміна вікон та дверей», визнано ТОВ «Нікопольське СТК», а по «Реконструкції будівлі Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради, Сумської області. Утеплення фасадів, горищ, заміна вікон», визнано ТОВ «Будівел». З даними підприємствами було заключено договора на проведення даного виду робіт.

На кінець 2017 року по Коровинській ЗОШ І-ІІІ ступенів виконані роботи на суму 3175700 грн. Завершити роботи по введенню в експлуатацію не дали можливості погодні умови. Не виконані роботи по фарбуванню фасаду будівлі. Утеплення горищ не виконано, так, як проект не відповідав конструкції будівлі. Завершення робіт буде продовжено після виділення фінансування.

Роботи по реконструкції будівлі Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів виконані на суму 2160100 грн., згідно заключних договорів.

Роботи на 2018 рік будуть завершені після виділення фінансування.