Районна газета

НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ ВІДБУЛОСЯ СПРАВЖНЄ УКРАЇНСЬКЕ НАРОДНЕ ГУЛЯННЯ

Всі ми дуже любимо святкувати, веселитись, відпочивати, зустрітись з приємними людьми – все це заряджає нас позитивними емоціями та енергією, яка є такою необхідною у сучасному метушливому житті

Саме наявність традицій, звичаїв та обрядів вирізняє наш український народ з поміж інших. Ця особливість надає нам можливість передавати накопичені знання від покоління до покоління, підтверджуючи цим що дух нації живий і буди жити.

З метою збереження народних традицій, напередодні свята Маланки та старого Нового року, 12 січня на Недригайлівщині відбувся фольклорний фестиваль «Новорічні вечорниці».

Під час урочистого відкриття фестивалю зі святом всіх присутніх привітали тимчасово виконуючий обов’язки голови Недригайлівської районної державної адміністрації Олексій Васильченко, голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка та заступник Недригайлівського селищного голови Анатолій Сиротенко.

«Бажаю, щоб все задумане два тижні тому Старий Новий рік багаторазово примножив! Бажаю, щоб у родині Вашій завжди були щастя, достаток. Щоб завжди під дахом Ваших будинках панував мир і спокій, а двері були відкриті надійним і вірним друзям!», -  з такими побажаннями звернувся до місцевих жителів та гостей свята очільник району  Олексій Васильченко.

На районному святі побував начальник відділу туризму Сумської обласної державної адміністрації Юрій Гладенко.

Фестиваль включав у себе широке коло заходів: виступи художніх, святкові катання на конях на території садиби сільського зеленого туризму «Козацька січ» у с. Кулішівка відвідування місцевого храму, частування козацьким кулішем та чаєм, екскурсія туристичним маршрутом по селищу Недригайлів та відвідання Недригайлівського краєзнавчого музею, проведенням майстер-класів з петриківського розпису, виготовлення ляльок-мотанок та на базі готельного комплексу «Старий млин».

Цього дня кожен бажаючий мав змогу проникнутися атмосферою справжнього українського гуляння.