Районна газета

Я ОСОБИСТІСТЬ ТОМУ, ЩО…

4 грудня «Благодійний фонд «Дім Людини» для людей з особливими потребами в рамках проекту «Долаючи відсталість сприйняття між суспільством і інвалідами можна створити гармонійну країну» організувала зустріч інформаційного характеру «Я особистість тому, що…»

Зустріч відбулася  у дружній обстановці у Недригайлівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 

З привітальним словом до присутніх звернулася директор Недригайлівського районого територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна Бойко.

Тренером заходу виступила випускниця Психологічного тренінгу для людей з інвалідністю, що пройшов у липні 2017 року у м. Харкові Аліна Бриусенко.

На зустрічі Аліна розповіла слухачам про свою дорогу життя у статусі інвалідності та життєві перешкоди. Під час заходу було розглянуто такі важливі питання: «Хто це людина з інвалідністю? Якими моральними і особистісними якостями вона повинна володіти?», «Становлення у суспільстві людини з інвалідністю як особистості». Піднімалися актуальні проблеми сьогодення людей з інвалідністю, а також відбувся пошук шляхів співпраці Благодійної організації «Благодійного фонду «Дім Людини»  і людей з інвалідністю Недригайлівського району.

До обговорення проблем у житті  людей з інвалідністю долучився і голова Фонду О. Бєсєдін. В першу чергу він виділив окремі проблеми, з якими стикнувся  сам як людина з інвалідністю у повсякденному житті, школі, вузі та нескінченних спробах працевлаштуватися.