Районна газета

КЕРІВНИК РАЙОННОГО ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

9-10 жовтня у м. Києві проходила міжнародна конференція щодо стану та перспектив реформування системи надання адміністративних послуг, у якій взяли участь керівники ЦНАПів, посадовці Мін'юсту, МЕРТ, Мінрегіонбуду, а також профільних центральних органів виконавчої влади. Відкрили захід Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів та Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко

У складі делегації Сумської області на заході побувала начальник відділу організаційного забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг Недригайлівської районної державної адміністрації Світлана Коломієць, яка отримала лист-подяку від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за відданість справі та особистий внесок у виконання покладених на Центри надання адміністративних послуг завдань.

Організаторами конференції виступили Мінекономрозвитку спільно з Мінрегіоном за підтримки проекту “Реформа управління на сході України ІІ”, що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Метою заходу був обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг. 

Протягом 2 днів конференції учасники заслухали інформацію про функціонування системи надання адміністративних послуг, запровадження надання найпопулярніших адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг, електронне врядування в системі надання адміністративних послуг, міжнародний досвід у розвитку системи надання адміністративних послуг, про міжнародну допомогу та участь неурядових організацій у реформуванні системи надання адміністративних послуг.