Районна газета

ПИТАННЯ ЗМІЦНЕННЯ ФІНАНСОВО-БЮДЖЕТНОЇ ДИСЦИПЛІНИ ТА ПОСИЛЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОРИСТАННЯМ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА І ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ЗНАХОДИТЬСЯ НА КОНТРОЛІ У РАЙОННОЇ ВЛАДИ

Головою Недригайлівської райдержадміністрації видано розпорядження від 09.02.2016  року «Про заходи щодо зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни та посилення контролю за використанням державного майна  і фінансових ресурсів в Недригайлівському районі»

 Як зазначив начальник фінансового управління Недригайлівської райдержадміністрації Павло Токаренко під час виступу на апаратній нараді, що в районі ведеться робота по виконанню даного розпорядження, згідно визначених термінів.

Управлінням північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області в районі проведена з 13.03.2017 по 07.04.2017 року ревізія фінансово-господарської діяльності Недригайлівської ЦРЛ, яка проводилась за період роботи з 01.04.2015 по 31.12.2016 року.  Акт перевірки установою підписано із запереченням.

Бюджетними установами району, що утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, та виконкомами сільських/селищних рад проводиться по забезпеченню системи внутрішнього контролю за цільовим ефективним використанням бюджетних коштів та збереженням майна підвідомчими закладами.

Фінансове управління організовує роботу щодо наповнення дохідної частини місцевих бюджетів.

За 7 місяців 2017 року доходів загального фонду (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 31383,7 тис.грн. Затверджені показники  по доходах в цілому по району виконані на 117,2%, тобто додатково отримано 4597,6 тис.грн. В порівнянні з відповідним періодом 2016 року надходження збільшилось на 12042,0 тис.грн. Приріст склав 62,3%.

З метою профілактики фінансово-бюджетних правопорушень та підвищення професійного рівня  працівників бухгалтерських служб фінансовим управлінням проводяться навчання з головними бухгалтерами бюджетних установ, що стосуються змін бюджетного законодавства. Працівники бухгалтерських служб постійно удосконалюють свій професійний рівень відвідуючи семінари навчального характеру.