МИКОЛА КЛОЧКО: «УРОКИ ВІЙНИ НАВЧИЛИ УКРАЇНЦІВ ЦІНУВАТИ РІДНУ ЗЕМЛЮ»
Шановні жителі Сумщини, дорогі земляки!
У цю травневу пору вся Україна відзначає День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Гітлерівський режим приніс багато страждань і розруху на нашу землю, яку споконвіків намагаються загарбати окупанти. На жаль, Україна і сьогодні опинилася у вирі військових подій через антинародні дії Кремля.
Ми пам’ятаємо мільйонні жертви і шануємо подвиг героїв, які на смерть стояли у боротьбі з нацизмом за свій народ та рідний край. І тим ціннішим є кожен клаптик рідної землі для українців. Тому сьогодні наші хлопці на Сході держави самовіддано захищають державні рубежі.
Щиро зичу жителям Сумщини, ветеранам, учасникам бойових дій міцного здоров’я і родинного затишку, віри і стійкості під мирним небом суверенної держави.
Слава Україні!
З повагою
Голова Сумської обласної
державної адміністрації Микола КЛОЧКО



