Районна газета

У Недригайлові презентовано програму розвитку дитячо-юнацького футболу

       24 квітня 2013 року  у Недригайлівській районній держаній адміністрації відбулася презентація програми  розвитку  дитячо-юнацького футболу в Недригайлівському районі на 2013-2015 роки.

    Презентацію програми провів голова Недригайлівської районної державної адміністрації, голова Федерації футболу Недригайлівщини Олексій Коренев.  Він зазначив: "Реалізація програми розвитку дитячо-юнацького  футболу повинна забезпечити якісним спортивним дозвіллям дітей та підлітків району. Даний проект  спрямований на практичну реалізацію  соціальних  ініціатив Президента України Віктора Януковича "Діти – майбутнє України".

         Метою програми є створення умов для занять дітей та підлітків футболом. Вона передбачає введення третього уроку фізкультури в загальноосвітніх школах району, їх методичний супровід фахівцями ДЮСШ, заохочення вчителів фізкультури та тренерів, розвиток дитячого вуличного футболу,  будівництво та підготовку у с. Вільшана,  смт Терни  та ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ"  основ для майданчиків зі штучним покриттям, добудову майданчика зі штучним покриттям на території Коровинської ЗОШ, облаштування футбольних полів, забезпечення дитячо-юнацьких команд м’ячами та футбольною формою, збільшення кількості змагань. Визначені завдання з реалізації даної програми  директорам та вчителям фізичного виховання загальноосвітніх шкіл району, тренерам Недригайлівської ДЮСШ, сільським та селищним головам.

         Нині в районі функціонує 1 стадіон, 22 футбольних поля, 2 майданчики зі штучним покриттям. До занять футболом залучено 210 учнів загальноосвітніх шкіл району. Секції відділення футболу ДЮСШ працюють у  6 загальноосвітніх школах. Навчально-тренувальний процес з вихованцями проводять 5 тренерів-викладачів.

         Упровадження проекту забезпечить відчутні зміни в розвитку дитячо-юнацького футболу в районі, пропагуванні здорового способу життя.

Презентація програми (з двох частин):

Програма розвитку дитячо-юнацького футболу 1 частина
Програма розвитку дитячо-юнацького футболу 2 частина