Районна газета

Районні збори опікунів, піклувальників, батьків-вихователів та прийомних батьків

19 квітня 2013 року в приміщенні райдержадміністрації відбулися районні збори опікунів, піклувальників, батьків-вихователів та прийомних батьків Недригайлівського району.

      На зборах обговорено питання реалізації прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування на виховання в сім'ї, надання соціальної допомоги таким сім'ям, державного забезпечення дітей-сиріт, які навчаються в ДПТНЗ «Недригайлівське  ВПУ», оздоровлення даного контингенту дітей та порядок надання опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями звітів про навчання, виховання та проживання підопічних дітей.

     Організацію проведення заходу  здійснювала служба у справах дітей Недригайлівської райдержадміністрації. В обговоренні вищевказаних питань  виступили  начальники і спеціалісти відповідних органів і служб: Звязка Ю.М - начальник служби у справах дітей Недригайлівської райдержадміністрації, Коваленко О.Д.-практичний психолог Недригайлівської ЗОШ 1-111 ступенів, Потапова Т.В.-фахівець із соціальної роботи РЦССДМ, Мірошніченко В.М.- заступник директора з виховної роботи ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», Сердюк Н. В.-завідувач сектору у справах молоді та спорту віділу освіти , молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації, Іщенко Т.В.-головний спеціаліст служби у справах дітей Недригайлівської райдержадміністрації. На зборах були присутні спеціалісти по роботі з молоддю та соціальні працівники сільських і селищних рад району.

     Підсумки зборів підвів заступник голови райдержадміністрації Сиротенко А.Г. Головне завдання всіх  присутніх на зборах, підкреслив заступник голови райдержадміністрації СиротенкоА.Г., - турбуватися за здоров»я дитини, тобто не лише вчасно лікувати, а і оздовлювати дитину, намагатися прищепити їй  жагу  до знань, стимулювати дітей даної категорії до продовження навчання  як у середньоспеціальних, так і  у вищих навчальних закладах. Збори відбулися у атмосфері спільного бажання всіх  присутніх допомогти дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, адже діти - це наше майбутне.