СУМЩИНА ВІДПРАВИЛА ЧЕРГОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ НА СХІД УКРАЇНИ
![]() |
Роменський район зібрав для армії та звільнених населених пунктів Донецької області майже 20 тонн продуктів Жителі Роменського району активно долучилися до збору продуктів харчування: картоплі, моркви, круп, макаронних виробів, консервації, сала, олії, товарів промислової групи, засобів особистої гігієни, – повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації. |
Окрім цього, фермерські господарства, сільськогосподарські та переробні підприємства Роменщини зібрали близько 75 тисяч гривень на придбання бронежилетів для військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.
Бронежилети вже замовлені і в найкоротші терміни будуть відправлені за місцем потреби в райони виконання бойових завдань.




