Районна газета

ВІКОВИЙ ЮВІЛЕЙ ОКСАНИ МИКИТІВНИ ОСІННЬОЇ1

20 січня зустріла свій сотий день народження жителька села Білоярське О.М.Осіння. Народилася Оксана Микитівна в селі Перетічки у 1914 році. За свій вік пережила багато великих, радісних, сумних, тривожних і просто буденних подій. Зараз Оксана Микитівна мешкає із дочкою Катею і зятем у селі Білоярське, а все своє життя жила і трудилася у Червоній Слободі. Разом із чоловіком виховали 4 дочок. Сьогодні Оксана Микитівна має 7 онуків і діждалася 10 правнуків.

На ювілей до Оксани Микитівни на чолі із головою райдержадміністрації завітали і ряд керівників району. О.І.Коренев зачитав і передав іменинниці особисте вітання від Президента України В.Ф.Януковича.

На адресу ювілярки звучали теплі й щирі слова, гості вручали квіти і подарунки. А самодіяльний гурт Червонослобідського СБК привітав іменинницю своєю чудовою концертною програмою.

До привітань долучилися Вільшанський і Червонослобідський сільські голови М.В.Мельніков та Г.П.Сендецький, начальник управління Пенсійного фонду в Недригайлівському районі Г.О.Пилипенко, начальник управління праці та соцзахисту В.І.Бордун, голова районної ветеранської організації В.Я.Кріпак, які побажали ювілярці родинного затишку, міцного здоров'я і достатку.