Районна газета

Відділ культури, туризму, національностей та релігій Недригайлівської районної державної адміністрації

ОНОВЛЕНО 15.12.2014

Начальник відділу:

Маслак Ніна ІванівнаПрийом громадян: щопонеділка з 10:00 до 17:00 год.

Телефон робочий : (05455) 5-26-61

Підрозділи відділу культури, туризму, національностей та релігій Недригайлівської райдержадміністрації

Централізована бухгалтерія. Головний бухгалтер - Жук Тетяна Дмитрівна. тел. 5-26-61

 

Технічний відділ. Завідуюча технічним відділом - Різніченко Людмила Миколаївна. Роб. тел. 5-27-39

 

 Центральна районна бібліотека. Директор - . Адреса бібліотеки: вул.Шевченка, 3, смт.Недригайлів, Сумська область, 42100. тел. 5-20-34.Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розклад роботи: Понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 17.00, субота – неділя: з 9:00 до 17:00

 

Районна дитяча бібліотека. Заступник директора по роботі з дітьми - Міненко Олена Миколаївна

 Адреса дитячої бібліотеки: вул.Петровського, 8, смт.Недригайлів, Сумська область, 42100 Роб. тел. 5-26-02

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розклад роботи:

Понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 17.00. Неділя: з 9:00 до 17:00

 

Районний будинок культури. Директор - Тимченко Анна Іванівна. Адреса: вул.Шевченка, 3, смт.Недригайлів, Сумська область, 42100. Роб. тел. 5-27-41

Розклад роботи: Понеділок, четвер: з 8:00 до 18:00. Вівторок, середа: з 8:00 до 17:00

П’ятниця: 8:00-16:00,  20:00-24:00. Субота: з 20:00- 24:00. Неділя 18:00-22:00. Перерва 12:00-13:00

 

Недригайлівська дитяча музична школа. Директор - Дядченко Олена Володимирівна. Адреса: вул.Петровського, 1, смт.Недригайлів, Сумська область, 42100. Роб. тел. 5-28-31

Розклад роботи: Понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 17.00, субота – неділя: вихідні

 

Тернівська дитяча школа мистецтв. Директор - Кравченко Олександр Іванович

Адреса: вул.Шкільна, 3, смт.Терни, Сумська область, 42110

Розклад роботи: Понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 17.00. Субота – неділя: вихідні

 

ОЛЕКСІЙ КОРЕНЕВ: «КОНЦЕПЦІЯ РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ ОТРИМАЛА ПІДТРИМКУ В НАШОМУ РАЙОНІ»

Проблема вдосконалення інституту вітчизняного місцевого самоврядування давно набула своєї актуальності. В Україні ухвалено низку законодавчих актів, що регулюють питання регіонального розвитку та діяльність органів самоврядування і виконавчої влади на місцях. Але  до останнього часу не було офіційно затвердженої концепції реформ, де було б визначено мету і способи її досягнення. З ініціативи Президента України Віктора Януковича  у листопаді 2011 року було оголошено старт реформи для нашої держави.

 "Результати обговорення проекту Концепції в нашому районі свідчать про небайдужість людей до цього питання. Вони мають своє бачення шляхів розв’язання існуючих проблем місцевого самоврядування. Перш за все, людей хвилює те, якою буде система медичного обслуговування, віддаленість медичних та освітянських закладів, транспортне сполучення, стан доріг," - зазначив голова Недригайлівської райдержадміністрації Олексій КОРЕНЕВ на апаратній нараді при голові райдержадміністрації, яка відбулася 2 грудня в райдержадміністрації.

ВІКОВИЙ ЮВІЛЕЙ ОКСАНИ МИКИТІВНИ ОСІННЬОЇ1

20 січня зустріла свій сотий день народження жителька села Білоярське О.М.Осіння. Народилася Оксана Микитівна в селі Перетічки у 1914 році. За свій вік пережила багато великих, радісних, сумних, тривожних і просто буденних подій. Зараз Оксана Микитівна мешкає із дочкою Катею і зятем у селі Білоярське, а все своє життя жила і трудилася у Червоній Слободі. Разом із чоловіком виховали 4 дочок. Сьогодні Оксана Микитівна має 7 онуків і діждалася 10 правнуків.

На ювілей до Оксани Микитівни на чолі із головою райдержадміністрації завітали і ряд керівників району. О.І.Коренев зачитав і передав іменинниці особисте вітання від Президента України В.Ф.Януковича.

КЕРІВНИК РЕГІОНУ ВІДВІДАВ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ У ГОСПІТАЛІ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

Ігор Яговдик: «Глибока шана кожному воїну-інтернаціоналісту»

«Наші земляки виконали інтернаціональний обов’язок. Ми ж сьогодні виконуємо обов’язок моральний – віддаємо шану їх подвигам, мужності та героїзму. Позиція Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА однозначна – кожен воїн-інтренаціоналіст має відчувати турботу своєї країни. Як сильні чоловіки, шляхом спільного діалогу ми вирішимо всі питання, зробимо ваше життя комфортним», – зазначив керівник області.

ВІТАННЯ ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Шановні медичні працівники району та ветерани медичної галузі!


З нагоди Вашого професійного свята прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого району!
Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.

Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Щастя Вам і добра!

З повагою,

Голова Недригайлівської райдержадміністрації                                             Анатолій Кужель
Голова Недригайлівської районної ради                                                         Сергій Свириденко