Районна газета

Про внесення змін до Регламенту Недригайлівської районної ради шостого скликання

 

УКРАЇНА

НЕДРИГАЙЛІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

 ДВАДЦЯТЬ П'ЯТА  СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

_________________                Недригайлів       

 

Про внесення змін до Регламенту

Недригайлівської районної

ради шостого скликання

 

Відповідно п. 5 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:

1. Внести зміни до Регламенту Недригайлівської районної ради шостого скликання, а саме:

- п 4 ст. 13 Регламенту викласти в такій редакції: « Після розгляду питань порядку денного надається час до 30 хвилин, для виступів депутатів районної ради з короткими заявами, повідомленнями, депутатськими запитами, дорученнями виборців, тощо»;

- п.2 ст.18 Регламенту викласти в такій редакції:  « Для доповідей на сесіях ради надається до 30 хвилин, співдоповідей – до 15 хвилин, для інформацій – до 10 хвилин. Виступаючим в обговоренні, а також для заключного слова – до 10 хвилин, для повторних виступів, виступів при обговоренні кандидатур, проектів рішень, виступів  з  депутатськими  запитами  – до  5 хвилин, для виступів з процедурних питань,   з мотивів голосування, пояснень,  зауважень, пропозицій, повідомлень,  довідок  –                до 3 хвилин».

      2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради -  мандатну, з питань регламенту, депутатської діяльності  і  етики, законності та правопорядку, зв’язків з територіальними громадами,  політичними партіями, громадськими  організаціями.

 

 

              Голова                                                             О.М.Кушніренко