Районна газета

Про Недригайлівську районну програму зайнятості населення на період до 2017 року

проект

 

УКРАЇНА

НЕДРИГАЙЛІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

 ДВАДЦЯТЬ П'ЯТА  СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

_________________                        Недригайлів              

 

Про Недригайлівську районну

програму зайнятості населення

на період до 2017 року

 

Розглянувши проект Недригайлівської районної програми зайнятості населення на період до 2017 року, поданий управлінням праці та соціального захисту населення Недригайлівської районної державної адміністрації, відповідно до ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Інформацію про стан виконання Недригайлівської районної програми зайнятості населення на 2012 – 2014 роки прийняти до відому.

2. Затвердити Недригайлівську районну програму зайнятості населення на період до 2017 року (Недригайлівська районна програма зайнятості  населення на період до 2017 року).

 

 3 .Організацію виконання Недригайлівської районної програми зайнятості населення на період до 2017 року покласти на управління праці та соціального захисту населення Недригайлівської районної державної адміністрації, відділ економічного розвитку і торгівлі Недригайлівської районної державної адміністрації, Недригайлівський  районний центр зайнятості, виконкоми сільських та селищних рад.

4. Рішення Недригайлівської районної ради від 27.01.2012 року  вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням Недригайлівської районної програми зайнятості населення на період до 2017 року покласти на постійну комісію Недригайлівської  районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, молодіжної політики, фізкультури та спорту.

 

 

            Голова                                                                      О.М. Кушніренко