Районна газета

Стан виконання програми соціально-економічного розвитку по агропромисловому комплексу району за 6 місяців 2013 року

Завдання

Захід

Стан виконання

1. Розвиток інфраструктури аграрного ринку,харчової та переробної промисловості

1. Впровадження новітніх технологій в галузі рослинництва.

  1.В районі застосовуються передові методи обробітку грунту в ТОВ»Агробізнес ТСК». Використовується «Дискріпер»( глибокорозпушувач)на рихленні грунту без обертання пласту- зернові  на площі 2347га, соняшник на площі 2160 га, соя на площі 400 га. Придбана новітня картоплесаджалка «Гріме» якою посаджена картопля 260 га.

Посіви сільськогосподарських  культур на площі 5202 га, внесення мінеральних добрив та пестицидів проводиться за допомогою супутникової  системи землеробства.

 

2.Будівництво 3-х овочесховищ загальною  місткістю до  10 тис. тонн в ТОВ»Агробізнес ТСК».

Проводиться  будівництво 3-х овочесховищ  в с. Діброва Сакунихської сільської ради. Освоєно коштів в сумі 5,5 млн.грн.

 

3.Впровадження новітніх технологій у вирощування та зберігання картоплі та овочів.

По ТОВ «Агробізнес ТСК»  посаджено в цьому році посіви  картоплі на площі 260 га та овочів -30га.Для цього в товаристві збудовано зрошувальну систему  та  закуплено 2 дощувальні машини на суму-1919  тис.грн..

2.Розвиток великотоварного виробництва з використанням сучасних технологій

 

 

3.Сприяння розвитку дрібнотоварного виробництва

Створення нового обслуговуючого молоко заготівельного кооперативу в Коровинській  сільській раді та забезпечити функціонування  зареєстрованого кооперативу «Веселка плюс» .Розширення мережі заготівлі молока та забезпечення ефективного функціонування обслуговуючого молочарського кооперативу «Ласуня» смт.Терни

Проводилась робота по створенню нових молоко заготівельних кооперативів та забезпечувалося функціонування діючого кооперативу СОК«Ласуня», яким  за 6 місяців   закуплено молока 877 тонни.

4. Створення сприятливих умов для залучення інвестицій в розвиток  сільських територій

1. Здійснення постійного моніторингу інвестиційної діяльності в агропромисловому комплексі.

2. Організаційне забезпечення укладання  соціально-економічних угод між сільськими(селищними) радами  і сільськогосподарськими товаровиробниками-орендарями землі.

Спеціалістами управління постійно проводиться моніторинг залучення інвестицій в АПК. За 6 місяців 2013 року залучено в сумі -12,2 млн.грн.,що  майже в 6 раз перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Проводились робота по укладенню соціально-економічних угод на 2013 рік. Станом на 1.07.2013 року укладені на суму -1,4 млн. грн. Виконано за 6 місяців в сумі-   879,35 тис. грн.,що становить 63 % до завдання.

5. Підвищення рівня доходів селян.

 

Підвищення рівня заробітної плати працівників  сільського господарства на 15 %.

За 6 місяців 2013 року нараховано заробітної плати-  9,1 млн.грн. Середньомісячна заробітна  одного штатнього працівника склала -  2320 грн, що на 18 % більше до минулого року.

6.Кадрове забезпечення,закріплення молодих спеціалістів на селі.

Забезпечення цільової підготовки фахівців для галузей агропромислового комплексу

 

7. Проведення виставково-ярмаркових заходів

1.Організація та приймання участі в обласній виставці- ярмарці «Дари осені»,до Дня працівника  сільського господарства,до Великодніх свят. Першотравневих  та Новорічних і Різдв»яних свят з продажу власної с/г продукції харчування.

 

2. Організація та проведення  районної ярмарки –продажу с/г продукції до Великодніх та Першотравневих свят, до Дмитрівської ярмарки та свят до дня села.

 

1.Приймали участь у  обласних ярмаркових заходах до Новорічних та Різдв»яних свят ,Великодніх свят.

 

 

 2.В районі також були проведені ярмарки- продажу сільськогосподарської продукції до Великодніх та Першотравневих свят. Проведено  районне свято Купала,конкурс- виставка меду.