Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ С.М. СЛИЗЬКОГО ДО АГРОПІДПРИЄМСТВА "АГРОБІЗНЕС ТСК"

«Сьогодні бізнес працює разом із владою. Це – формула успіху розвитку територій та гарантія продовольчої безпеки не лише області, а й держави», – підкреслив заступник голови облдержадміністрації СЕРГІЙ  СЛИЗЬКИЙ в ході зустрічі з засновниками товариства «Агробізнес ТСК» під час робочої поїздки до Недригайлівського району.

ДЕЛЕГАЦІЯ НАШОГО РАЙОНУ ПОБУВАЛА НА ХХV МІЖНАРОДНІЙ АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ «АГРО-2013 У М.КИЇВ

22 травня на території Національного комплексу «Експоцентр України» у  Києві  відкрилася ХХV Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2013». Офіційну делегацію Сумщини очолював голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій ЧМИРЬ.

Участь у виставці взяла і делегація району на чолі з головою Недригайлівської районної державної адміністрації Олексієм Кореневим і головою Недригайлівської районної ради Олександром Кушніренком.  Також виставку відвідали заступники голови райдержадміністрації та сільські, селищні голови району.

Майбутнє села за розвитком переробної галузі

За ініціативи та всебічної підтримки голови облдержадміністрації Юрія Павловича Чмиря вже третій рік поспіль швидкими темпами йде розвиток сільських територій нашого району.

З метою впровадження системних економічних реформ, реалізації заходів Програми Президента України «Україна для людей», Стратегії соціально-економічного розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015» в галузі агропромислового комплексу Недригайлівського району також проведена значна організаційна робота, пов’язана з реформуванням аграрного виробництва та здійсненням комплексної роботи з розвитку сільських територій району.

Здобутки агропромислового комплексу Недригайлівського району в рамках реалізації Стратегії «Нова Сумщина-2015»

Здобутки агропромислового комплексу Недригайлівського району в рамках реалізації Стратегії «Нова Сумщина-2015» на виконання Програми Президента України «Україна для людей»

Делегація Недригайлівщини взяла участь у виставці «Агро-Сумщина-2012»

22 вересня відбулися урочистості з нагоди відкриття обласної виставки-ярмарку «Агро-Сумщина 2012» у с.Сад Сумського р-ну. У ній взяла участь і делегація Недригайлівського району. До складу якої ввійшли голова Недригайлівської районної державної адміністрації О.І.Коренев, голова Недригайлівської районної ради О.М.Кушніренко, начальник управління агропромислового розвитку Недригайлівської райдержадміністрації Г.В.Таранченко, начальник відділу культури та туризму Недригайлівської районної державної адміністрації Маслак Н.І., представники райдержадміністрації та районної ради, голови сільських рад та представники аграрних підприємств району, зокрема засновник ТОВ «Агробізнес ТСК» Свірський Г.А. Особливу зацікавленість відвідувачів викликав стенд ТОВ «Агробізнес ТСК», на якому були представлені зразки вирощуваної ними продукції.

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА

Вітчизняне тваринництво продовжує нарощувати показники. І аби зберегти позитивну динаміку, держава продовжує надавати фінансову підтримку галузі, особливо зайнятим у ній селянам. Так, у регіони вже спрямовано 63,8 мільйона гривень дотації за збереження та утримання молодняку ВРХ. Станом на 1 травня поголів’я ВРХ збільшилося на 3,2%. Причому зростання відбулося за рахунок господарств населення, де чисельність поголів’я ВРХ збільшилася на 5%. Досягти такого результату вдалося завдяки комплексу державних програм підтримки. На сьогодні Міністерство аграрної політики та продовольства підготувало всі документи, необхідні для початку нового етапу виплати дотацій за утримання та збереження молодняку ВРХ. Цьогоріч на виплати передбачено 152,3 мільйона гривень. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола ПРИСЯЖНЮК.