Районна газета

ОЛЕКСІЙ КОРЕНЕВ: "ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ – ОДИН З ПРІОРИТЕТІВ РОБОТИ РАЙОННОЇ ВЛАДИ".

Осінньо-зимовий період 2012-2013 років в цілому по району проведено задовільно. Завдяки проведеним заходам по енергозбереженню протягом опалювального сезону вдалося зекономити чималу суму бюджетних коштів Головним завданням управлінь і відділів Недригайлівської районної державної адміністрації та сільських і селищних рад є забезпечення якісної підготовки галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.» - зазначив очільник району ОЛЕКСІЙ КОРЕНЕВ на засіданні колегії Недригайлівської районної державної адміністрації.

Сьогодні, 31 травня під головуванням голови Недригайлівської районної державної адміністрації Олексія Коренева відбулося засідання колегії Недригайлівської районної державної адміністрації. На порядку денному розглядалися питання про підсумки проходження опалювального сезону 2012-2013 років та хід підготовки галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років та про реалізацію державної містобудівної політики в Недригайлівському районі.

     «Минулий осінньо-зимовий період 2012-2013 років у цілому по району завершився задовільно, опалювальний сезон завершився без ускладнень та виникнення нештатних ситуацій. На території Недригайлівського району функціонувало 36 котелень та топкових бюджетних установ, підприємств та організацій. В навчальних закладах району експлуатувалося  16 котелень та топкові, з них – 7 на газу, 8 на твердому паливі та Курманівська ЗОШ на електроопаленні. МНВК на твердому паливі, ДЮСШ на газовому опаленні, 8 дошкільних закладів: з них на газовому опаленні – 5, один на електроопаленні та опаленні твердим паливом, решта 2 на твердому паливі. По відділу культури, туризму, національностей і релігій на балансі та обслуговуванні знаходиться 3 котельні, з них РБК, дитяча музична школа та Тернівська школа мистецтв на твердому паливі. Решта топкових та котелень знаходиться на балансі підприємств, установ та організацій району.   З метою економії споживання природного газу були виконані роботи по  встановленню сучасних твердопаливних котлів та насосного обладнання у Великобудківській загальноосвітній школі, проведено заміну енергоємного насосного обладнання у котельнях Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів та Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, газового котла у Тернівському дитячому садку. Був встановлений сучасний газовий котел в котельні Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів та введений  в експлуатацію додатковий твердопаливний котел у Недригайлівському дитячому садку, був встановлений додатковий сучасний твердопаливний котел у Коровинському дитячому садку. У 2012 році за кошти “зелених інвестицій” були розпочаті роботи по утепленню фасадів, заміні вікон у будівлях Недригайлівського та Тернівського дитячих садків. В результаті чого вдалося зменшити споживання природного газу в І кварталі 2013 року в порівнянні з І кварталом 2012 року: по Недригайлівському дитячому садку на 10 651 куб. метрів, по Тернівському дитячому садку на 5 809 куб метрів. По відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в результаті проведених заходів, а саме встановлення енергоефективного газового котла в Недригайлівській СЗОШ І-ІІІ ступенів дало можливість зекономити 8884 куб. метрів природного газу на суму 41 933 гривень, а встановлення енергоефективних мережених  насосів привело до економії електроенергії:  по Вільшанській ЗОШ на 23730 кВт електроенергії  на суму 26 107 гривень,  по Недригайлівській СЗОШ на 21 300 кВт на суму 23 433 гривні» - зазначив в свої доповіді начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, будівництва, розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій Недригайлівської районної державної адміністрації ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬЧЕНКО.