Районна газета

Про бізнес-форум «Uniform&Innovative 2020: Новації та публічні закупівлі»

РОЗМІЩЕНО 29.11.2019

До відома суб’єктів господарювання !

        Інформуємо, що Українська асоціація підприємств легкої промисловості, яка представляє  інтереси виробників текстилю, одягу, шкіряних товарів та взуття проведе 5 грудня 2019 року Бізнес-форум «Uniform&Innovative 2020: Новації  та публічні закупівлі», який відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна (І.Кудрі), 29, актова зала  ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» (лист запрошення та програма форуму додаються).

        Метою форуму є презентація інноваційного потенціалу у сфері виробництва форменого, спеціального, професійного, корпоративного, медичного одягу і взуття, постільної білизни, засобів захисту, технічного текстилю  та орієнтація замовників на вітчизняну продукцію, що не поступається відповідним імпортним аналогам.

        У рамках заходу підприємства презентують новітні розробки продукції, впроваджені технології, представлять експозиції зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення і засобів захисту, професійні колекції одягу і взуття. Асоціація «Укрлегпром» також готує для замовників каталог виробників продукції даного сектору.

         Реєстрація учасників – до 3 грудня 2019 року шляхом надання контактних даних  (ПІБ, назва підприємств, посада, контактний телефон)  за телефоном (044) 528 14 24.

 

                                                    Відділ економічного і агропромислового  розвитку

                                                управління розвитку сільських територій

                                                Недригайлівської районної

                                                державної адміністрації