Районна газета

ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ!

РОЗМІЩЕНО 18.01.2019

Недригайлівською районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків  за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації з районного бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах  та здійснюють діяльність не менше 1 року на території району за винятком території об’єднаних територіальних громад.

ВІДБУДЕТЬСЯ НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ «ЕКСПОРТ ДО КАНАДИ: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ»

До відома суб’єктів господарювання!

  

Громадською організацією «Рада молодих вчених» та Центром інформаційної підтримки бізнесу в м. Суми за сприяння Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS (http://cutisproject.org/) 17 січня 2019 року планується проведення навчального тренінгу для представників бізнесу за тематикою «Експорт до Канади: практичні аспекти».

Тренінг відбудеться на базі Конгрес-центру Сумського державного університету за адресою: м. Суми, вул. Покровська,9/1 з 09.30 до 17.30.

 До участі у безкоштовному навчальному заході запрошуємо  представників малого та середнього бізнесу Недригайлівського району.

Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та кавабрейками.  Контактна особа  ГО «Рада  молодих вчених» - Костюченко  Надія, тел.+38 050 257 3755.

      Реєстрація для участі у зазначеному тренінгу обов’язкова. Реєстраційна форма наявна за посиланням: http://bit.ly/sumytocanada.

                   

                    Відділ економічного і агропромислового розвитку
        управління розвитку сільських територій
                                  Недригайлівської районної державної адміністрації

ПРО НОВИЙ ФОРМАТ ПРОГРАМИ «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY»

РОЗМІЩЕНО 21.12.2018

                                                                До відома суб’єктів господарювання

        Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 11.12.2018 № 3611-06/54157-06  та листа Сумської обласної державної адміністрації від 17.12.2018 року № 03.2/1295 інформуємо про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів « Fit for Partnership  with  Germany» економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.

         До участі запрошуються управлінці  середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій , інноваційних стартапів, ІТ для Індустрії 4.0.

         Зокрема, за напрямами:

         діджиталізація  підприємств та виробництва ;

         роботизація на виробництві  та в сфері послуг, промислова автоматизація;

         адитивне  виробництво (3D-друк);

         нові матеріали;

         масова кастомізація;

         безпілотний транспорт – автомобілі, навантажувачі¸ літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості т а сільському господарстві;

         старт фармінг;

         старт  енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;

         інтернет речей та послуг;

         комунікації та зв'язок ;

         Блокчейн;

         робота з інформацією;

         штучний інтелект;

             Термін  подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідно володіння англійською мовою.

             Актуальна і детальна  інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиленням: https//bit.ly/2rjxMV8. Загальна інформація  щодо участі у Програмі – за посиланням: https//bit.ly/2FAgVHz.

                                         Відділ економічного і агропромислового розвитку

        управління розвитку сільських територій

                                  Недригайлівської районної державної адміністрації

 

 

ВІДБУДЕТЬСЯ 21-А МІЖНАРОДНА ХАРЧОВА ВИСТАВКА!

До відома субєктів господарювання!

                   

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, в період з 22 до 25 січня 2019 року у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка ( 21 st International Exhibition of Food 2019).

Організатором  зазначеного виставкового заходу виступає іранська  компанія  «Barsaz  Rooydad  Pars  Co.», яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у даному заході.

Виставка присвячена продуктам харчування, їх обробці, приготуванню та упаковці, а також суміжним сферам промисловості.

Контакти організатора: м. Тегеран, вул. Сомає, буд.16; телефон: +9821-40882012 (5); факс: +9821-88301806; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; веб-сайт:http://shiraz. ifoodexpo.com/en/.

 Відділ економічного і агропромислового розвитку
        управління розвитку сільських територій
                               
Недригайлівської районної державної адміністрації

                   

ПРО КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

РОЗМІЩЕНО 12.11.2018

До відома суб’єктів господарювання!

 

Інформуємо, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у рамках польсько-української співпраці планує проведення конкурсу для українських стартапів, інноваторів та винахідників «Kyiv Tech Hub 2018».

«Kyiv Tech Hub 2018»- це проект, від реалізації якого представники наукових кіл  в Україні очікують фінансування для своїх проектів  та шанс виходу на європейські ринки, а польський ринок шукає нові, перспективні інвестиційні цілі.

У рамках проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду через заповнення заявки англійською мовою, яка доступна на Інтернет-сайті:http://startuphub.pl/kyivtechhub/. Термін оформлення  проектів закінчується  16 листопада 2018 року.

Фонд Startup Hub Poland проаналізує надіслані проекти, визначить 30 найкращих та 06 грудня поточного року на конференції у м. Київ оголосить  підсумки конкурсу та можливість реалізації поданих проектів.