Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ БІЗНЕС-ФОРУМІ «SUMY INVEST BRIDGE-2019»

РОЗМІЩЕНО 16.05.2019

21 травня у виставковому центрі «Іллінський»  Сумської торгово-промислової палати (м.Суми, вул.Іллінська, 7-а) відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019».

Форум проводиться з 2004 року за підтримки Сумської обласної державної адміністрації з метою створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торговельнро-економічних відносин, пошуку інвесторів та включає низку дискусій з приводу актуальних питань зовнішньої торгівлі, а також організацію В2В перемовин. Щорічно в роботі форуму беруть участь представники підприємств, установ, організацій, органів влади, наукових кіл України та інших країн.

Зацікавлених осіб запрошуємо взяти участь у цьому заході.

ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА Е-КУРС «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ – 8»

РОЗМІЩЕНО 25.10.2018

Повідомляємо, що швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку-8» на онлайн-платформі  «Спільнота практик: сталий розвиток» (для участі необхідно зареєструватися за посиланням http://udl.despro.org.ua/).

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

РОЗМІЩЕНО 17.10.2018

     Повідомляємо, що 24, 31 жовтня та 07, 14 листопада 2018 року відбудеться осіння сесія  Програми державно-приватного партнерства в Україні (PPP’s in Ukraine) з розробки Концепції “Індустріального парку 2030».

     Інформаційно-консультаційну та тренінгову підтримку учасників Програм здійснює Центр Муніципального Менеджменту (Хабітат) .

     У разі зацікавленості взяти учсть у осінній сесії Програми державно-приватного партнерства в Україні (PPP’s in Ukraine) просимо направити відповідну заявку на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

      За додатковою інформацією звертатись до Центру Муніципального Менеджменту (Хабітат), Затолокін Олександр Петрович – Координатор Програми PPP’s в Україні (тел +38 050 506 16 31).

 

ЩОДО УЧАСТІ В ПЕРШОМУ ФОРУМІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

До уваги сільських, селищних голів,
суб’єктів  господарювання всіх форм
власності та населення району

 

Недригайлівська районна державна адміністрація інформує наступне.

Під патронатом Президентів України та Білорусі 24-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках зазначеного вище заходу (Форуму).

Делегацію від Сумської області очолює голова Сумської ОДА Микола Клочко.

З метою представлення регіону планується   організація презентаційного стенду економічного, інвестиційного потенціалу Сумської області та колективної експозиції провідних підприємств.

Запрошуємо керівників підприємств району, сільських і селищних голів розглянути можливість участі в даному заході та презентації  відповідних матеріалів.

Умови участі в Форумі додаються.

ПРО КОНКУРСНИЙ НАБІР ДЛЯ УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ

Доводимо до вашого відома, що швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує конкурсний набір для участі у «Тренінгу для жінок-лідерів місцевого самоврядування DESPRO» (далі – Тренінг), який відбудеться 16-18 липня 2018 року у м.Київ.

До участі у Тренінгу запрошуються:

-представниці органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад України;

-жінки, що відчувають необхідність розвитку лідерських навичок і підвищення кваліфікацій для роботи в сфері місцевого самоврядування.

     Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно:

- заповнити онлайн -  анкету претендента на участь у тренінгу;

- надіслати персональне резюме у вільній формі, до 30 червня 2018 року (включно) на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Учасницям, що будуть відібрані до участі у навчанні, буде повідомлено до 05 липня 2018 року (включно).Витрати, пов’язані із відрядженням (проживання, харчування, трансфер від/до залізничного вокзалу м.Києва до/від готелю), будуть покриватися коштом організаторів. Доїзд до м.Києва оплачується учасниками самостійно.Із запитаннями звертатися за телефоном +38(044)270 55 21 або на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .