Районна газета

ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ» У 2013 РОЦІ

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II - VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки) та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

Порівняно з минулим роком у 2013 році кількість учасників конкурсу збільшилася на 14,4% та становить 10521 державний службовець (у 2012 році 9197 осіб).

Під час організації та проведення І туру Конкурсу центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами утворено 360 оргкомітетів та відібрано 3727 учасників. На регіональному рівні сформовано 791 оргкомітет та відібрано 6794 учасники.

З метою забезпечення проведення ІІ туру центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами утворено 1 оргкомітет  (21 член оргкомітету), що відібрав  до участі 60 учасників (у 2012 році – 30). На регіональному рівні створено 26 оргкомітетів (370 членів оргкомітету) та відібрано 1261 учасник (у 2012 році – 1370 осіб).

ІІІ тур Конкурсу проводився на базі Академії муніципального управління
з 29 по 31 жовтня 2013 року. У ІІІ турі взяв участь 101 державний службовець з центральних та місцевих органів виконавчої влади, з них 49 – в номінації «Кращий керівник» та 52 – у номінації «Кращий спеціаліст». 

Під час проведення Конкурсу учасники представляли свої творчі роботи, брали участь у діловій грі, а також презентували виступи за обраною темою. Завдяки проведенню Конкурсу учасники підвищили кваліфікацію в рамках тематичного короткотермінового семінару з питань антикорупційного законодавства.

Після проведення ІІІ туру Організаційний комітет шляхом простого голосування визначив переможців та лауреатів (інформація наведена нижче).

Переможцями у кожній номінації Конкурсу вважаються учасники, які зайняли перше місце, лауреатами - учасники, які зайняли друге, третє та четверте місця.

Переможці Конкурсу у кожній номінації були нагороджені дипломом переможця та грошовою винагородою в сумі 10 тис. гривень.

Лауреати Конкурсу у кожній номінації були нагороджені:за друге місце - дипломом лауреата та грошовою винагородою в сумі
5 тис. гривень; за третє та четверте місця - пам'ятними листами учасників Конкурсу.

Переможці та лауреати Конкурсу: користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальностями освітньої галузі «Державне управління»; рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном; рекомендуються для зарахування до кадрового резерву на вищі посади в державному органі, в якому вони працюють або на відповідні посади в державних органах вищого рівня.

Організаційним комітетом будуть вноситися пропозиції керівникам державних органів, у яких працюють переможці та лауреати, щодо дострокового присвоєння їм чергових рангів державного службовця відповідно до вимог законодавства.

 

Переможці та лауреати ІІІ туру

щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

у 2013 році

 

номінація «Кращий керівник»

 

І місце

ЧИКУНОВА

Юлія Євгенівна

начальник управління з питань ефективного використання енергоресурсів департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації

 

ІІ місце

МОРОЗ

Андрій Леонтійович

заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації

 

ІІІ місце

КУЛИК

Юлія Костянтинівна

начальник юридичного відділу апарату Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області

IV місце

РАКША

Алла Василівна

начальник відділу організаційно-документального забезпечення, комунікації та контролю Регіонального відділення Фонду державного майна України по Херсонській області

 

номінація «Кращий спеціаліст»

І місце

ІСОПЕНКО

Ірина Юльянівна

головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

 

ІІ місце

ДУБОК

Ірина Петрівна

головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Державного архіву м. Київ

 

ІІІ місце

КАЛЄТНІК

Анатолій Миколайович

головний спеціаліст сектору вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації

 

IV місце

ПЕРЕВЕРЗЕВА

Ольга Сергіївна

головний спеціаліст відділу інвестиційного розвитку територій управління інвестиційної політики департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької обласної державної адміністрації