Районна газета

Територіальна державна інспекція з питань праці у Сумській області інформує

Відповідно до Положення про Територіальну державну інспекцію з питань праці у Сумській області, затвердженого наказом Державної інспекції України з питань праці від 15.11.2011 №11, основним завдання інспекції є здійснення нагляду та забезпечення контролю за дотриманням трудового законодавства роботодавцями області. В межах компетенції у рамках існуючих юридичних процедур державні інспектори праці забезпечують постійний контроль за дотриманням суб’єктами господарювання області трудового законодавства шляхом проведення перевірок та вжиття заходів щодо притягнення порушників трудового законодавства до адміністративної, кримінальної та дисциплінарної відповідальності. При проведенні перевірок державні інспектори праці діють у відповідності до порядку проведення перевірок стану додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 02.07.2012 №390.

Упродовж 9 місяців поточного року на території Недригайлівського району посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці проведено 3 перевірки додержання трудового законодавства, з яких 2 – за пропозицією правоохоронних органів. У 3 роботодавців району виявлено 19 порушень трудового законодавства, зокрема, з питань оплати праці – 13, робочого часу та часу відпочинку – 1, оформлення трудових договорів – 3, порядку ведення трудових книжок – 1, страхових виплат – 1. За результатами перевірок державним інспектором праці внесено 3 приписи, за виконанням яких встановлено контроль. До кожного порушника трудового законодавства вжито заходів реагування, передбачених чинним законодавством.

До правоохоронних органів спрямовано матеріали 1 перевірки для прийняття рішення згідно зі ст. 97 КПК України про притягнення винних посадових осіб до кримінальної відповідальності.

В разі виникнення питань стосовно співпраці з Територіальною державною інспекцією з питань праці у Сумській області слід звертатися до обласного апарату інспекції – начальник інспекції Дворник С.І., перший заступник начальника інспекції Даценко А.М., заступник начальника інспекції Парфенчук А.І. (тел. 78-12-54, 61-20-59). Структурним підрозділом, що відповідає за взаємодію інспекції з Недригайлівською районною державною адміністрацією, є відділ з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у м.  Суми (заступник начальника відділу Дуднік Роман Віталійович).

Графік роботи інспекції з 8-00 до 17-15, у п’ятницю – з 8-00 до 16-00; перерва з 12-00 до 13-00.

Електронна адреса інспекції – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .