Районна газета

4-11 листопада – Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності

До уваги керівників підприємств, організацій та установ районну

З метою посилання довіри до фінансового сектору та залучення більшої частини населення  України до участі в фінансовій системі Національний банк України спрямовує зусилля на вдосконалення фінансової грамотності та посилення захисту споживачів фінансових продуктів і послуг у країні.

Одним із таких заходів за ініціативою Національного банку України є святкування в Україні 31 жовтня Всесвітнього дня заощаджень та проведення з 4 листопада Всеукраїнського тижня фінансової грамотності .

Основними завданнями  святкових заходів стануть роз’яснення щодо ведення сімейного бюджету, основних принципів фінансового обліку, виховання звички до заощаджень та інвестицій, надання правдивої інформації про основні фінансові продукти. Також передбачаються проведення партнерами Національного банку України освітніх заходів для різних вікових і соціальних груп населення за спеціально розробленими методичними рекомендаціями та сценаріями відповідно до цільових аудиторій з їх особливостями та сферою інтересів.

Методичні рекомендації та сценарії освітніх заходів можна отримати в Управлінні Національного банку України в Сумській області за адресою: місто Суми, вул. Кірова, 21, тел. 675-575, електрона скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Просимо прийняти активну участь у проведенні Всесвітнього дня заощаджень та Всеукраїнського тижня фінансової грамотності.

     Районна державна адміністрація, відділ економіки.