Районна газета

Інформація про результати проведення конкурсу по відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель

1. Дані про земельні ділянки:

1. Земельна ділянка водного фонду для отримання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура) (урочище Пальошин) орієнтовною площею 2,2390 га, за межами населеного пункту на території Тернівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області.

2. Земельна ділянка водного фонду для отримання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура) (урочище Черепівський) орієнтовною площею 13,9442 га, за межами населеного пункту на території Тернівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області.

 

3. Земельна ділянка водного фонду для отримання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура) (урочище Озерне) орієнтовною площею 3,1814 га, за межами населеного пункту на території Тернівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області.

 

4. Земельна ділянка водного фонду для отримання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура) (урочище Максимів) орієнтовною площею 2,4770 га, за межами населеного пункту на території Тернівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області

 

5. Земельна ділянка водного фонду для отримання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура) (урочище Селянське) орієнтовною площею  16,0 га, за межами населеного пункту на території Червонослобідської сільської ради Недригайлівського району Сумської області.

 

6. Земельна ділянка водного фонду для отримання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура) (урочище Новий ставок) орієнтовною площею  0,5 га, за межами населеного пункту на території Хоружівської сільської ради Недригайлівського району Сумської області.

 

2. Результат:

        Дата визначення переможця: 10.09.2013

1) перможець на виконання робіт із землеустрою та оцінки земель на земельну ділянку водного фонду для отримання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура) (урочище Селянське) орієнтовною площею  16,0 га, за межами населеного пункту на території Червонослобідської сільської ради Недригайлівського району Сумської області. -  Приватний підприємець Ковальчук В. Д.

Дата початку дії ліцензії та вид діяльності переможця: АГ № 505626 від 11.11.2010 – на проведення робіт із землеустрою;

Кваліфікаційний сертифікат інженера-землеупорядника № 001637 від 18.01.2013.

Адреса переможця: 40030, Сумська обл., м. Суми, вул. Кірова, 38;

2) перможець на виконання робіт із землеустрою та оцінки земель на  земельні ділянки водного фонду для отримання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура):  (урочище Черепівський) орієнтовною площею 13,9442 га, за межами населеного пункту на території Тернівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області; (урочище Озерне) орієнтовною площею 3,1814 га, за межами населеного пункту на території Тернівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області; (урочище Максимів) орієнтовною площею 2,4770 га, за межами населеного пункту на території Тернівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області;     (урочище Пальошин) орієнтовною площею 2,2390 га, за межами населеного пункту на території Тернівської селищної ради Недригайлівського району Сумської області та (урочище Новий ставок) орієнтовною площею  0,5 га, за межами населеного пункту на території Хоружівської сільської ради Недригайлівського району Сумської області – Приватне підприємство «Мегаполіс».

Дата початку дії ліцензії та вид діяльності переможця: АГ № 505710 від 02.12.2010 – на проведення робіт із землеустрою;

Кваліфікаційний сертифікат інженера-землеупорядника № 001506 від 18.01.2013.

Адреса переможця: 40030, м. Суми, вул. Малиновського, 12.