Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ ( ТЕНДЕРУ)

Громадська організація «Джерельна вода» та Програма розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду –ІІ» цією об'явою запрошують ліцензованих підприємств з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту «Реконструкція 2-х артезіанських скважин та водогону в с. Сакуниха Недригайлівського району Сумської області».

Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об'єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовного отримати за адресою: 42142, Україна, Сумська область, Недригайлівський район, с. Сакуниха, вул. Рябова, 105. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 150 (ста п'ятдесяти днів) з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути доставлені в запечатаному вигляді за вищенаведеною адресою протягом 10 (десяти) днів з дати опублікування цього оголошення до 10 години за київським часом 04 серпня 2013 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру.

Конкурсні Пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном (099) 422 69 97 – Жовтоніжко Володимир Павлович, голова ГО «Джерельна вода».