Районна газета

НАДАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ!

                                                       До відома суб’єктів підприємницької
                                                          діяльності Недригайлівського району!

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що в районі рішенням 22 сесії  7 скликання Недригайлівської районної ради затверджено Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Недригайлівському районі на 2017-2020 роки.

Відповідно до Програми затверджено Положення про районну конкурсну комісію з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

 

Відшкодування відсоткових ставок за кредитами з районного бюджету надається підприємцям, які проживають та здійснюють підприємницьку діяльність на території району (крім території ОТГ) за кредитами, отриманими суб’єктами   підприємницької діяльності з 01.07.2017 року.

Загальний обсяг компенсації за рахунок районного бюджету та обласного бюджету не може перевищувати 75% (сімдесят п’ять відсотків) номінального розміру максимальної відсоткової ставки, та не більше 250 тис. гривень на одного суб’єкта підприємництва за всіма його кредитами.

За рахунок коштів районного бюджету суб’єкту підприємництва може надаватися компен­сація у розмірі 50% (п’ятдесят відсотків) максимальної відсоткової ставки, що передбачається відповідною районною програмою.

За рахунок коштів обласного бюджету суб’єкту підприємництва може надаватися компен­сація у розмірі 25% (двадцять п’ять відсотків) максимальної відсоткової ставки. Компенсація за рахунок обласного бюджету є додатковою до компенсації, наданої такому суб’єкту підприємництва за рахунок районного бюджету, та може надаватися лише у разі одночасного виконання наступних умов:

а) попереднього затвердження відповідним органом місцевого самоврядування місцевої програми з урахуванням умов обласної програми;

б) попереднього надання суб’єкту підприємництва компенсації за рахунок районного бюджету  відповідно до районної програми.

 Районною програмою передбачається надання пріоритетів тим Проектам суб’єктів підприємництва, які реалізуються у будь-якій з наступних сфер господарської діяльності: органічне сільськогосподарське виробництво, ягідництво,  вівчарство, свинарство, переробка молока та виробництво продуктів харчування.

Надання компенсації з районного бюджету здійснюється на конкурсних засадах, шляхом прийняття відповідного рішення районною конкурсною комісією.

 Районна конкурсна комісія, яка затверджена спільним розпорядженням Недригайлівської районної ради та Недригайлівської районної державної адміністрації від 10.10.2017 № 704-ОД/26-ОД  проводить конкурсний відбір проектів суб’єктів підприємницької діяльності  для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах. Відшкодування відсоткових ставок безпосередньо проводить комунальна установа «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради за умови прийняття відповідної Програми в районі та виділення коштів з районного бюджету.

Даною Програмою на погашення відсоткових ставок  за кредитами, передбачено  на 2017 рік  150 тисяч гривень, а на наступні  роки включно до 2020 року  по 300 тисяч гривень. Відповідні рішення прийняті і до районного бюджету.

Програма розміщена на офіційному сайті районної державної адміністрації в рубриці «Розвиток підприємництва».

З даних питань звертатися у відділ економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації  (3 поверх адмінбудинку, тел.5-28-02).                                

 Шановні підприємці! Запрошуємо Вас  взяти участь  у даній Програмі.

                                                                      

                                                            Відділ економічного і агропромислового  розвитку

                                                            управління розвитку сільських територій

                                                           Недригайлівської районної

                                                           державної адміністрації